Nákup po telefonu
+420 576 776 776 (8.00–19.00)
info@oveckarna.cz
Menu

Přírodní obuv na léto

Na parádu do města

  • Na jaro i léto všichni preferujeme pohodlnou, kvalitní a především otevřenou a polootevřenou obuv, ve které chodidla dýchají a vy máte pocit maximálního komfortu.

  • Velká spousta lidí v dnešní době neklade vysoké požadavky jen na vzhled obuvi, ale také aby byla obuv zdravotní a použita z kvalitních přírodních materiálů. Zkuste přírodní dřevěnou obuv dámskou i pánskou. Myslím, že budete mile překvapeni.   

 

                        

  

Přírodní obuv na léto
Přírodní obuv na léto

 Elegantní, otevřené a barevné

  • V létě dáváme přednost barevnému a veselému šatníku. Každá žena se ráda hezky obléká a jak všichni dobře víme, boty jsou vždy nedílná součást dobře vypadajícího outfitu. Jestliže volíme zcela otevřené letní boty na celodenní nošení, doporučujeme volit obuv na lehce vyvýšeném podpatku. Vyhneme se tak otokům chodidel a současně i zdůrazníme dámskou siluetu.  

  • Velmi oblíbenou novinkou na léto jsou elegantní dámské dřeváky otevřené. Jedná se o dřevěnou, zdravotní a především líbivou obuv na léto, která se vyrábí z přírodních materiálů. Výhodou dřevěné obuvi je také to, že nedeformuje nožní klenbu a tak anatomický tvar chodidla zůstává zachován.

 

 

 

Pro pány především pohodlí

  • Pocit pohodlí chodidel je důležitý pro každého. Zaručenou variantou jak docílit spokojenosti je poohlédnout se po lehčích, ortopedických a prodyšných pantoflích. Zdravotní pánská obuv na léto je speciální díky ortopedické stélce a dírkovanému propracování vnější kožené struktury. Dírkování zaručí maximální odvod vlhkosti od pokožky těla.

  • Tradiční čeká značka Vlnka ortopedické pantofle vyrábí v neutrálním hnědém provedení s otevřenou i s uzavřenou špicí. Hitem tohoto roku jsou zdravotní pantofle v námořnickém stylu.

 

 

Přírodní obuv na léto
Přírodní obuv na léto

Lehké dámské letní

  • V dnešní době už není problém sehnat cenově dostupné, hezky vypadající a současně zdravotní pantofle na domácí využití třeba i pro osoby hledající pantofle pro vyšší nárt. Vnější strana letních pantoflí je vyrobena vždy z pravé kůže s tím, že se vnitřní stélka je zdravotní. Pata u pantoflí bývá mírně vyvýšena, což Vám pomůže vyhout se otokům chodidel.

  • Ženy které davají přednost spíše barvám, padnou jistě do oka letní pantofle Agua, Gold, nebo dnes velmi oblíbené námořnické

  • Ty z vás, které preferují naopak eleganci a jednoduchost si zamilují ortopedické pantofle s elegantním květěm. Zajímavou novinkou pro osoby s vyšším nártem jsou jednoduché ortopedické pantofle s gumičkou v povrchové části. 

Mohlo by se Vám hodit