Nakupte po telefonu, jsme on-line
+420 576 776 776 (8.00–19.00)
Menu

Dárek pro babičku

Má vaše babička narozeniny, svátek, nebo ji chcete udělat radost jen tak pěkným dárkem? Lámete si hlavu nad tím, co by ji udělalo radost? My vám rádi poradíme.

Dárek pro babičku

 

 

  • Výborným dárkem je set lůžkovin z ovčí vlny merino obsahující polštář, deku a prostěradlo. Lůžkoviny jsou hebké, měkké, nekoušou a hřejí. V nich se vaše babička bude cítit jako v bavlnce.

  • Babičku jistě potěšíte Pracím setem, který obsahuje lanolin a naši novinku koule do sušičky. Díky těmto dvěma skvělým pomocníkům zůstanou výrobky z ovčí vlny krásné a nesrazí se.

Dárek pro babičku
Dárek pro babičku

 

  • Pokud vaše babička rády sledují televizi, kupte jí TV pytel, ve kterém ji bude krásně teplo. Vhodnými dárky jsou i hřejivé vesty. Můžete si vybrat mezi módní prošívanou vestou, nebo vestou z ovčí vlny merino s límcem nebo bez. Perfektní je pak mikina 2 v 1, kdy v teplejším počasí můžete rukávy odepnout a z mikiny se rázem stane vesta.

  • Pokud ji bolí záda, bude pro ni vhodným dárkem ledvinový pás. V případě, že ji trápí bolest krční páteře, jistě ji potěšíte zdravotním polštářem ve tvaru podkovy nebo válce.

  • Tip: Myslete na zdraví své babičky a kupte jí zdravotní set pro tvrdý kořínek, který obsahuje ledvinový pás, polštář ve tvaru podkovy a rektální a poporodní polštář, které jí uleví nejen od bolesti zad.

 

  • Sázkou na jistotu je vždycky kosmetický balíček. U nás si můžete vybrat z nepřeberného množství krémů, šamponů, mastí či různých pleťových vod.

  • Abyste se nemuseli trápit s balením dárku, vyberte si rovnou dárkový balíček. Vybírat můžete hned z několika vůní dárkových balíčků přírodní kosmetiky Botanico a to Konopí, Levandule, Kozí mléko a med a Mrtvé moře. Díky krásnému dárkovému balení si již navíc nemusíte lámat hlavu s balením.

  • Nově v naší nabídce naleznete zvýhodněný kosmetický set Elixír mládí, který obsahuje mix krémů a šamponu. Pro starší lidi vřele doporučujeme slivovicové mazání, koňský balzám, nebo kosodřevinové mazání.

Dárek pro babičku

My z Ovečkárny vám doporučujeme

Přečtěte si dále