Nakupte po telefonu, jsme on-line
+420 576 776 776 (8.00–19.00)
Menu

Stojíte celý den na nohou? Pantofle Lumaz

Stojíte celý den na nohou? Pantofle Lumaz
  • Hledáte zdravotní, kvalitní a pohodlnou obuv zpracovanou z těch nejlepších materiálů na každodenní nošení? V Ovečkárně jsme pro Vás ideální volbu, ortopedické pantofle LUMAZ. Pomocí nich dopřejete svým nohám to pravé pohodlí, dále díky užívání můžete předejít nejrůznějším zdravotním problémům jako je například plochá noha či jiné deformace.

 

  • Ovečka Vlnka pečlivě dohlížela na jejich výrobu. A zajistila, aby boty byly vyrobeny z ryze přírodních materiálů, jako je přírodní korek, latex a obarvená hovězinová useň. 

Stojíte celý den na nohou? Pantofle Lumaz

 

  • Nastavitelné pásky z usně jsou z rubu opatřeny netkanou textilii z polyamidu. Díky níž Vás boty nebudou dřít ani škrtit. Pásky si můžete libovolně nastavit a přizpůsobit svým vlastním rozměrům, aby se Vaše noha cítila pohodlně. Stélka je opatřena přírodní hovězinovou usní, která Vaším nohám zajistí jemný pocit a hebkost při chůzi. Přírodní korek a latex jsou pevné a odolné materiály, které budou pro vaše chodidlo dobrou oporou i při dlouhých výletech. Přírodní korek bude příjemně tlumit každý váš krok. 

 

  • Tvar pantofle a především korku byl pečlivě vytvarován tak, aby splňoval nároky na zdravotní ortopedickou obuv. Ti, co celý den stojí na nohou, ať už v práci nebo doma, jistě ocení protiskluzovou podešev z lehčeného EVACU. Pantofle LUMAZ jsou tradičním českým výrobkem ze Zlína.

  • Ovečka Vlnka se při jejich výrobě pečlivě radila s mistry obuvníky z tohoto města. A společně tak navázali na dovednosti a znalosti, které jsou ve Zlíně sbírány po generace nepřetržitě až do dnešní doby. A my máme velkou radost, že v této tradici můžeme pokračovat. Naší snahou je Vám nabízet opravdu kvalitní české výrobky, které jsou prospěšné Vašemu zdraví. A proto si myslíme, že pantofle LUMAZ jsou dobrou volbou pro toto léto.

 

Stojíte celý den na nohou? Pantofle Lumaz

My z Ovečkárny vám doporučujeme

Přečtěte si dále