Nakupte po telefonu, jsme on-line
+420 576 776 776 (8.00–19.00)
Menu

Výrobky značky Kama v Ovečkárně

Výrobky značky Kama v Ovečkárně

Značka Kama je dnes proslulá svými kvalitními vlněnými produkty s norskými vzory. Je to výhradně česká firma, která vznikla jako malý rodinný podnik v roce 1989.  

Výrobky značky Kama v Ovečkárně

 

Jejich výroba se postupem času rozšiřovala a mezi jejich úspěšnou prezentaci zboží patří například podpora českých olympioniků a sportovců v Turíně.

Jelikož vám my v Ovečkárně chceme poskytnout co nejkvalitnější zboží, stali jsme se prémiovým prodejcem těchto kvalitních vlněných produktů. 

U nás si můžete vybrat z nepřeberného množství barev a vzorů

 

 

 

Svetry a další výrobky mají široké spektrum využití. Můžete je nosit jako oblečení do práce, do města, jako módní oblečení na rande nebo si je vezměte při sportovní činnosti na hory. 

Díky skvělým vlastnostem vlny se stanou nedílnou součástí vašeho šatníku. 

 

 

Výrobky značky Kama v Ovečkárně
Výrobky značky Kama v Ovečkárně

 

Materiál produktů je nejkvalitnější vlněná příze značky Schoeller, která je šetrná k přírodě a ctí zdraví člověka. V kombinaci s termoprádlem vytvoříte ideální set na hory v jakémkoliv ročním období. 

Mezi produkty najdete svetry, čepice, rukavice, kukly, šály, šaty, sukně, bytový textil…

Spousta z těchto výrobků je využitelná na sport, proto se produkty vyrábí tak, aby byly pružné, příjemné a hlavně funkční. Produkty jsou vyráběny z merino vlny nebo lycry s podílem dalších látek jako například Gore-Tex a Softshell  a použít je můžete třeba na běh nebo v zimě na lyže. 

 

Svetry Kama jsou různých tlouštěk a střihů. Některé svetry můžou nosit jak ženy, tak muži. Dámskými svetry jsou pulovry, svetry na zip s moderním vzorem, svetry ke krku, přes hlavu nebo například plédy

Ženy také určitě ocení teplé moderní šaty nebo multifunkční sukně, které můžete použít jako 2. vrstvu na kalhoty a tím více chránit náchylnou oblast beder a pánve a předejít prochlazení. 

Mezi pánskými svetry najdete i speciální edici pro myslivce a rybáře v tradiční zelené barvě.

Čepice, čelenky, šály a rukavice jsou lehce kombinovatelné se svetry a v jejich obrovském výběru variací a vzorů si vybere snad každý. 

 

Výrobky značky Kama v Ovečkárně
Výrobky značky Kama v Ovečkárně

 

 

Pro děti určitě oceníte veselé čepice a kukly (například kukla s ušima). 

Výhodou je, že produkty Kama můžete nosit kamkoliv. Mimo jiné vám tyto produkty vydrží po celá léta. 

My z Ovečkárny vám doporučujeme

Přečtěte si dále