Máte dotaz? Napište nám na info@oveckarna.cz
Menu

Využití vest z ovčí vlny

Využití vest z ovčí vlny

O vlně a jejích vlastnostech jsme již mnohokrát mluvili. To nejdůležitější, co bychom mohli zmínit je její výjimečná hřejivost a schopnost absorbovat pot. Proto je vlna velmi dobře využitelná jako oblečení, obzvláště v chladných měsících.

Využití vest z ovčí vlny

 

Je prokázáno, že na jaře a hlavně v létě děláme více činností než například na podzim nebo v zimě. Určitě znáte to nepříjemné až vlezlé počasí, kdy je vám neustále zima a proto byste nejraději zůstali doma na gauči nebo pod peřinou

Ale co takhle si vzít toto příjemné teplo s sebou, ať už jdete kamkoliv?

Oblečení z ovčí vlny si můžete vzít například do přírody na turistiku, na vyjížďku na koni, s sebou do města na sraz třeba s kamarádkou, na zahradu, do práce nebo jen tak na doma.

 

Představte si, že i na podzim budete dohánět resty na zahrádce a na jaře ji opět připravovat. Při pohybu se sice člověk zahřeje, ale než k tomu dojde, můžete stejně tak rychle prochladnout.

A o čem je vlastně řeč? O vlněném oblečení od Vlnky u nás v Ovečkárně, ke kterému patří vesty a mikiny 2 v 1.

Jelikož se snažíme o to, aby bylo oblečení nejen funkční, ale i slušivé, na výběr máte hned z několika druhů a vzorů.

Například vestu s límečkem ke krku, vestu s kapucí

Na sport vám doporučujeme vestu sport ke krku. Nebo odolnou prošívanou vestu.

Využití vest z ovčí vlny

A pro větší zimomřivce a osoby trpící na problémy s klouby doporučujeme mikinu 2 v 1, která chrání i ramenní a loketní kloub a můžete ji snadno upravit na vestu s kapucí nebo bez kapuce.

My z Ovečkárny vám doporučujeme

Přečtěte si dále