Kód: 3-00022-19-M

Dámská elegantní čepice merino , Béžová|M

Nabízíme dámskou elegantní čepici merino od tradiční české značky Vlnka. Čepice je vyrobena ze 100% ovčí vlny merino.

Doprava zdarma od 1800 Kč

Dostupnost: Skladem
Výrobce:Vlnka
Kategorie:Čepice
499 Kč

Popis

Dámská elegantní čepice v béžovém provedení, je vyrobena ze 100% ovčí vlny merino, která je střižena z mladých australských oveček. Tímto chceme především poukázat na jemnost naší čepice, která je při kontaktu s lidskou pokožkou maximálně přizpůsobivá a především nekousavá. Díky ovčí vlně merino je celkově antibakteriální bez  zápachu. Pletená čepice má termoregulační vlastnosti, tudíž vysoce hřeje i když je vlhká a naopak. Při vyšší sportovní námaze má vlastnost chladivou. Vhodná je i pro osoby alergické, jelikož ovčí vlna nepohlcuje prach. Samočistící vlastnost. Vnitřní struktura merino čepice je opatřena flanelovou podšívkou, kdy slouží jako efektivní izolace. Zajista oceníte, že jsou vlněné ponožky vyrobeny od české tradiční značky Vlnka. Díky použití vysoce kvalitních materiálů, výrobky získaly světové certifikáty o kvalitě a pravosti. 

 


OEKO-TEX® Standard 100 je celosvětově jednotný zkušební a certifikační systém pro textilní suroviny, meziprodukty a konečné výrobky ve všech etapách zpracování s cílem eliminovat v nich výskyt škodlivých látek. Všechny netextilní součásti jsou ve výrobním procesu rovněž testovány. Pro mnoho společností je splnění požadavků OEKO-TEX® nedílnou součástí jejich dodacích podmínek.


Jedná se o mezinárodní značku jakosti, kterou uděluje Mezinárodní vlnařský sekretariát vlněným tkaninám, pleteninám, přikrývkám a která zaručuje jakost podle normovaných zkoušek. Výrobky, které odpovídají zkouškám, mohou být označeny visačkou Vlněná pečeť. Certifikát získají jen výrobky obsahující prvotřídní, vysoce kvalitní vlnu z Australských ovcí.

Díky složení je možné prát čepice merino na program 30°C  vlna a naztratí svůj tvar ani funkčnost.

Hodnocení

Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
+420 774 774 626
info@oveckarna.cz

Přihlaste se k odběru novinek

Top