53190x přečteno
PřečístDámské kožené nazouváky Lenka žlutá
1 099 Kč
UŽ JEN DNES 🤍 Na vlně lásky 💗 S kódem LASKA sleva 20 % na při nákupu nad 999 Kč | Neplatí na produkty v akci a vybrané značky
Lokální a udržitelná výroba
Doprava zdarma od 1 999 Kč
Až 30 dní na vrácení za 49 Kč
Objednejte si i telefonicky
Otevřené celokožené nazouváky Lenka jsou elegantní volbou pro všechny letní dny, ať už vyrážíte do města nebo na společenskou událost. Měkká stélka tlumí nárazy při každém kroku a nazouváky se tak rychle stanou vaší oblíbenou volbou.
S kódem LASKA ušetříte 20 %.
Platí při objednávce nad 999 Kč. | Aktivovat
Doprava zdarma
od 1 999 Kč
Až 30 dnů na
vrácení zboží
Otevřené celokožené nazouváky Lenka jsou elegantní volbou pro všechny letní dny, ať už vyrážíte do města nebo na společenskou událost. Měkká stélka tlumí nárazy při každém kroku a nazouváky se tak rychle stanou vaší oblíbenou volbou.
Přezka na pásku přes nárt slouží jako ozdoba, ale je i funkční. Jednoduše si nastavíte velikost svršku přesně podle své nohy. Široká platforma dodává botám stabilitu a zvýšená pata pomáhá tělu držet správný, přirozeně rovný postoj.
Materiál:
Svršek, stélka: kůže
Podrážka: syntetická guma
- Hladká (lesklá) kůže je na údržbu jednoduchá. Použijte měkký kartáček, kterým odstraníte hrubé nečistoty, a zbytek boty omyjte vodou a jemným hadříkem.
- Broušená (chlupatá) kůže se čistí nasucho pomocí jemného hadříku, houbičky, kartáčku nebo speciální gumy na odstranění skvrn.
Koženou obuv neperte ani nenamáčejte, materiál se může poškodit. Pokud v obuvi zmoknete nebo ji máte propocenou, můžete do nich po vyzutí dát suchou látku nebo zmačkaný papír, které vlhkost z kůže vytáhnou.
Kůži můžete ošetřit ochranným přípravkem vhodným na daný typ kůže. Pomáhá chránit materiál před vlhkostí a zjednodušuje také čištění obuvi.
Kvalitní přírodní kůže
Otevřená bota ideální na léto
Lehký materiál nezatěžuje nohu
Měkký došlap pro pohodlnou chůzi
| Základní údaje | |
| Pohlaví | Dámské |
| Roční období | Letní |
| Značka |
Vlnka
Výrobce Czech Wool company s.r.o. Šedesátá 7015, 760 01 Zlín, Česko info@oveckarna.cz www.oveckarna.cz |
| Materiál | |
| Materiál | Kůže |
| Další vlastnosti | |
| Barva | Žlutá |
| Druh zapínání | S přezkou |
| Typ podešve | Na venkovní použití |
Protože si vážíme toho, co nám příroda dává, vznikla u nás ve Zlíně značka Vlnka, která přináší radost a pohodlí přírodních materiálů všem, kteří stojí o kvalitní, stylové výrobky. Vlnka nabízí oblečení, obuv, lůžkoviny a další doplňky pro celou rodinu, od miminek až po prarodiče.
Doprava zdarma od 1 999 Kč
U nás si objednáte
i telefonicky
© 2026 Oveckarna.cz - Czech Wool company s.r.o
Získáte tyto a další výhody
Mohlo by se vám hodit
| Balíkovna | ve čtvrtek 19. 2. |
| Balíkovna na adresu | ve čtvrtek 19. 2. |
| GLS - Výdejní místa včetně boxů | ve čtvrtek 19. 2. |
| GLS - Na adresu | ve čtvrtek 19. 2. |
| Zásilkovna | ve čtvrtek 19. 2. |
| PPL výdejní místa | ve čtvrtek 19. 2. |
| PPL kurýr | ve čtvrtek 19. 2. |