Kód: 8-00025

Deka merino zimní KAMA Q4020

Originální vlněná deka merino s moderním norským vzorem, pochází z české výroby KAMA. Deka z ovčí vlny poskytuje maximální hřejivé a termoregulační vlastnosti.

Doprava zdarma od 1800 Kč

Dostupnost: Skladem
Výrobce:K A M A spol. s r.o.
2.990 Kč

Popis

Velmi příjmná a kvalitní deka z ovčí vlny merino pochází z české tradiční výroby firmy KAMA. Lehký norský vzor dodává vlněné dece moderní a především poutavý vzhled. Celková struktura ovčí deky je vyrobena ze směsové příze 45 ovčí vlna merino/55 objemový akryl, což napomáhá k jemnosti, vysoké funkčnosti a měkkosti. Díky použité ovčí vlně merino poskytuje termoregulační vlastnosti, což  znamená produkci vysoké hřejivosti ve velmi chladných klimatických podmínkách.  Naopak v létě se vlněná deka dokonale přizpůsobí, kdy ovčí vlna merino dokáže produkovat lehkou chladivost, tudíž se člověk nikdy nepotí. Deky jsou vhodné i pro alergiky, jelikož obsažená ovčí vlna nepohlcuje prach. Antialergenní a antibakteriální materiál. 

 

 

Firma SCHOELLER® je kvalitní světový výrobce vlněných merino přízí pro sportovní oblečení a spoustu dalších podobných výrobků. Tato rakouská společnost je předním poskytovatelem přízí pro nabízené vlněné výrobky z ovčí vlny merino.


KAMA A ÚDRŽBA

KAMA je česká rodinná firma, která úspěšně působí na trhu již 25 let. KAMA celé roky boduje s kvalitním propracováním výrobků z ovčí vlny, tzn. Pletené čepice, Norské svetry Deky z ovčí vlny jsou jejich hlavním směrem.

Údržba materiálu z ovčí vlny

Ruční praní
Tento výrobek je ideální prát způsobem ručního praní, doporučujeme v lázní max 30°C. Při máchání postačí postupně snižovat teplotu vody, aby
nedošlo k vysrážení či deformaci. Poté stačí jemně vyždímat a sušit ve vodorovné poloze, aby nedošlo k vytahání matriálu. 

Praní v pračce
Doporučujeme prát výhradně v programu na vlnu, který respektuje šetrnější praní.
Používejte jemné prací prostředky určené na vlnu a to jak pro praní v ruce tak i v pračce.

Sušení
Rozhodně nesušte výrobek na topení. V případě, že topení přesáhne teplotu 30°C, (což je zcela běžné) voda obsažená v úpletu se
zahřeje taktéž nad 30°C a výrobek se srazí stejným způsobem jako při nevhodném praní.

Nepoužívejte aviváž!
Pozor!
Praní v teplejší vodě (víc než 30°C) a dlouhé mletí v pračce výrobek znehodnotí, úplet zplstnatí a srazí se.
Takto znehodnocený výrobek nelze reklamovat.

Rozměr: 130x190cm

 

 

 

Hodnocení

Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.

Doplňky a související

Lanolin

Lanolin

154 Kč
+420 774 774 626
info@oveckarna.cz

Přihlaste se k odběru novinek

Top