Děti a ovčí věci

Děti a ovčí věci - Ovečkárna.cz

Merino vlna = to nejlepší pro vaše děti! Merino = přírodní vlákno, mnoho prospěšných vlastností, praktické při použití dětského oblečení. Merino = plemeno ovcí známé pro své jemné a měkké vlny.

1. Ovčí vlna merino je teplá a komfortní - Můžete si být jisti, že vaše dítě bude v teple a pohodlí při nošení oblečení z merina. Vlna je izolátor a dokonale uchovává optimální teplotu těla. To umožňuje pokožce přirozeně dýchat a efetivně zabraňovat pocení. Doporučujeme zejména pro děti, které jsou náchylné k přehřátí v kontaktu se syntetickými vlákny.

2. Vlna přirozeně absorbuje vlhkost - Vlna má jedinečnou schopnost absorbovat až trojnásobek své vlastní hmotnosti vlhkosti

3. Vlna je odolná vůči ohni - Má vynikající bezpečnostní schopnosti, vhodné pro děti. Je přirozeně nehořlavá.

4. Merino vlna NENÍ pichlavá / kousavá - Vlna má pověst pichlavého pocitu při nošení. Z toho důvodu v našich produktech naleznete výrobky jen z ovčí vlny Merino, která je vysoce šetrná a jemná vůči dětské pokožce. 

5. Ovčí vlna merino je přirozeně odolná proti skvrnám - Je odolná vůči jakýmkoliv nečistotám, takže oděvy se nemusí tolik prát. Přírodní vlákno z merino vlny je nejlepším přítelem matky, na rozdíl od syntetických oděvů, které pohlcují špínu a skvrny. Zkrátka se ovčí věci dají pokádat za samočistící.

6. Merino vlna je NEmačkavá - Přirozenou vlastnosti ovčí vlny merino je, že se po jakémkoliv skrčení vrátí zpět do původního stavu.

7. Merino "NEelektrizuje" - To je další přirozená vlastnost merino vlny. Merino oblečení nebude nikdy obsahovat statickou elektřinu.

                                                          

+420 774 774 626
info@oveckarna.cz

Přihlaste se k odběru novinek

Top