Děti a ovčí věci

Merino vlna = to nejlepší pro vaše děti! Merino = přírodní vlákno, mnoho prospěšných vlastností, praktické při použití dětského oblečení. Merino = plemeno ovcí známé pro své jemné a měkké vlny.

1. Vlna je teplá a komfortní - Můžete si být jisti, že vaše dítě bude v teple a pohodlí při nošení oblečení z merina. Vlna je izolátor a drží teplo těla. To umožňuje pokožce dýchat přirozeně a odrazuje pocení, a to zejména pro děti, které se naučily regulovat teplo velmi dobře a jsou náchylné k přehřátí v syntetických vláknech.

2. Vlna přirozeně absorbuje vlhkost - Vlna má jedinečnou schopnost absorbovat až trojnásobek své vlastní hmotnosti vlhkosti

3. Vlna je odolná vůči ohni - Má vynikající bezpečnostní hledisko pro děti. Je přirozeně nehořlavá

4. Merino vlna NENÍ pichlavá - Vlna má pověst pichlavého pocitu při nošení, ale dnes se Merino volí pro většinu věcí pro děti. Merino vlákna jsou velmi jemné a měkké.

5. Merino je přirozeně odolné proti skvrnám - Vlna skutečně odpuzuje nečistoty. Je odolná vůči skvrnám, takže oděvy se nemusí tolik prát. Přírodní vlákno z merino vlny je nejlepším přítelem matky, na rozdíl od syntetických oděvů, které absorbuje špínu a skvrny.

6. Merino vlna je NEmačkavá - Přirozenou vlastnosti merina je, že se vrátí zpět do původního stavu.

7. Merino "NEelektrizuje"To je další přirozená vlastnost merino vlny. Merino oblečení nebude nikdy obsahovat statickou elektřinu.

 

OVEČKÁRNA DOPORUČUJE:

 • dětský fusak z ovčí vlny • dětská vesta • dětská ložní souprava

dětský fusakdětská vesta

Více dětských věcí najdete v kategorii Pro nejmenší