Nákup po telefonu
+420 576 776 776 (8.00–19.00)
info@oveckarna.cz
Menu

Dětská pletená Ušanka merino KAMA B66 Tyrkysová

Kód: 3-00066-TYRKYSOVA

Dětská pletená ušanka z ovčí vlny merino v kombinaci Tecnopile fleece, zajistí vašim dětem maximální hřejivost, jemnost a především veškeré možné funkční vlastnosti ovčí vlny merino.

Tento produkt je nyní vyprodán.

Vyberte si jinou barevnou variantu

Dětská pletená Ušanka merino KAMA B66 Přírodně Bílá Dětská pletená Ušanka merino KAMA B66 Zelená Dětská pletená Ušanka merino KAMA B66 Tmavě modrá Dětská pletená Ušanka merino KAMA B66 Tmavě šedá Dětská pletená Ušanka merino KAMA B66 Růžová Dětská pletená Ušanka merino KAMA B66 Tyrkysová

Alternativní produkty z kategorie Pro nejmenší

Dětská pletená merino čepice KAMA B70 Bílá

588 Kč

Dětská pletená Ušanka merino KAMA B66 Tmavě modrá

900 Kč

Dětská pletená Ušanka merino KAMA B66 Tmavě šedá

900 Kč

Popis produktu

Dětskou pletenou ušanku merino, nabízíme hned v několika pestrobarevných variantách s jednoduchým vyplétaným vzorem na povrchu celé vlněné ušanky. Díky použitým materiálům, je vhodná i do extrémních chladných podmínek. Vnitřní struktura pletené čepice je tvořena vnitřní podšívkou z dlouhovlasého fleecového materiálu Technopile fleece. Podšívka zaručuje vysokou termoizolaci, optimální prodyšnost, elasticitu a lehkost. 

Vnější struktura je vyrobena za pomoci použití přízí HIGHWAY 45/55, ve složení 45 Merino vlna/ 55 Akryl. Pletené čepice z přízí schoeller zaručují regulaci optimální teploty a současně dokáží odpařovat přebytečnou vlhkost. Díky ovčí vlně merino je antibakteriální bez zápachu. Poskytuje termoregulační vlastnosti, tudíž vysoce hřeje, i když je vlhká a naopak. Při vyšší sportovní námaze má vlastnost chladivou. Vhodná je i pro osoby alergické, jelikož ovčí vlna nepohlcuje prach. Samočistící vlastnost.

Firma SCHOELLER® je kvalitní světový výrobce vlněných merino přízí pro sportovní oblečení a spoustu dalších podobných výrobků. Tato rakouská společnost je předním poskytovatelem přízí pro nabízené vlněné výrobky z ovčí vlny merino.

KAMA je česká rodinná firma, která úspěšně působí na trhu již 25 let. KAMA celé roky boduje s kvalitním propracováním výrobků z ovčí vlny, tzn. Pletené čepice, Norské svetry Deky z ovčí vlny jsou jejich hlavním směrem.

Hodnocení

Tento produkt zatím nemá žádné hodnocení. Přidejte první.

Veškerý sortiment
máme skladem
Záruka 3 roky
bez výjimek
Doprava zdarma
nad 1 800 Kč
Kamenná prodejna
ve Zlíně

Mohlo by se Vám hodit

Dotaz na produkt

Načíst