Kód: 14-00014

Dětské capáčky z ovčí vlny

Doporučujeme
Vlněné capáčky jsou vhodné pro děti s nožkou do 13,5cm, mohou se použít na domácí nošení, nebo také v zimě jako přídavek do fusaku.

Doprava zdarma od 1800 Kč

Dostupnost: Skladem
Výrobce:Vlnka
Kategorie:Bačkory
199 Kč

Popis

Dětské capáčky jsou vyrobeny ze 100% ovčí vlny merino, díky které jsou dětské nožky v optimálním teple. Výhodou je, že ovčí vlna v zimě hřeje a v létě chladí. Merino vlna je materiál, získán střižením mladých australských oveček, kdy je ovčí vlna nejjemnější a dosahuje té nejvyšší možné kvality. Nemusíte se obávat nežádoucího pocitu kousavosti, ovčí merino nekouše ani nedráždí lidskou pokožku. Předností tohoto materiálu je výše zmíněná termoregulační vlastnost, což znamená schopnost regulovat optimální teplotu těla a současně dokáže odpařovat jakoukoliv přebytečnou vlhkost do ovzduší. 

Zajista oceníte, že vlněné capáčky jsou vyrobeny od české tradiční značky Vlnka. Díky použití vysoce kvalitních materiálů, výrobky získaly světové certifikáty o kvalitě a pravosti. 

 

OEKO-TEX® Standard 100 je celosvětově jednotný zkušební a certifikační systém pro textilní suroviny, meziprodukty a konečné výrobky ve všech etapách zpracování s cílem eliminovat v nich výskyt škodlivých látek. Všechny netextilní součásti jsou ve výrobním procesu rovněž testovány. Pro mnoho společností je splnění požadavků OEKO-TEX® nedílnou součástí jejich dodacích podmínek.

 

Jedná se o mezinárodní značku jakosti, kterou uděluje Mezinárodní vlnařský sekretariát vlněným tkaninám, pleteninám, přikrývkám a která zaručuje jakost podle normovaných zkoušek. Výrobky, které odpovídají zkouškám, mohou být označeny visačkou Vlněná pečeť. Certifikát získají jen výrobky obsahující prvotřídní, vysoce kvalitní vlnu z Australských ovcí.

Materiál: 
100% Ovčí vlna merino
Velikost vhodná pro nožku: 11,5 – 13,5 cm
Délka stélky: 13,5 cm

Hodnocení

Ověřený zákazník z Heureky
jsou teploučké
+420 774 774 626
info@oveckarna.cz

Přihlaste se k odběru novinek

Top