Nákup po telefonu
+420 576 776 776 (8.00 - 19.00)
info@oveckarna.cz
Menu

Dětské palčáky Merino Bílá

Kód: 4-00015-BILA

Využití materiálu, zaručuje regulaci optimální teploty a současně dokáže odpařovat přebytečnou vlhkost.

Tento produkt je nyní vyprodán.

Vyberte si jinou barevnou variantu

Dětské palčáky Merino Bílá Dětské palčáky Merino Béžová Dětské palčáky Merino Šedá

Alternativní produkty z kategorie Palčáky

Rukávník z ovčí vlny merino

249 Kč

Rukávy merino sport KAMA N01

650 Kč

Madla na kočárek z ovčí vlny

349 Kč

Popis produktu

Dětské palčáky z ovčí vlny merino, nabízíme hned ve třech barevných variací šedé, bílé a béžové. Vyrobeny jsou ze 100% ovčí vlny merino, která se získává střižením mladých australských ovcí. Vlna merino, jak je známo není kousavá, proto bude mít Vaše dítě ruce v teple a dostatečném pohodlí. Využití materiálu, zaručuje regulaci optimální teploty a současně dokáže odpařovat přebytečnou vlhkost od těla do ovzduší. Zajista oceníte, že vlněné palčáky jsou vyrobeny od české tradiční značky Vlnka. Díky použití vysoce kvalitních materiálů, výrobky získaly světové certifikáty o kvalitě a pravosti. 

OEKO-TEX® Standard 100 je celosvětově jednotný zkušební a certifikační systém pro textilní suroviny, meziprodukty a konečné výrobky ve všech etapách zpracování s cílem eliminovat v nich výskyt škodlivých látek. Všechny netextilní součásti jsou ve výrobním procesu rovněž testovány. Pro mnoho společností je splnění požadavků OEKO-TEX® nedílnou součástí jejich dodacích podmínek.

 

Jedná se o mezinárodní značku jakosti, kterou uděluje Mezinárodní vlnařský sekretariát vlněným tkaninám, pleteninám, přikrývkám a která zaručuje jakost podle normovaných zkoušek. Výrobky, které odpovídají zkouškám, mohou být označeny visačkou Vlněná pečeť. Certifikát získají jen výrobky obsahující prvotřídní, vysoce kvalitní vlnu z Australských ovcí.

Hodnocení

Tento produkt zatím nemá žádné hodnocení. Přidejte první.

Veškerý sortiment
máme skladem
Záruka 3 roky
bez výjimek
Doprava zdarma
nad 1 800 Kč
Kamenná prodejna
ve Zlíně

Mohlo by se Vám hodit

Dotaz na produkt

Načíst