Kód: 10-00027

Dětský Polštář z ovčí vlny 70x45

Dětský polštář, plněný ovčí vlnou merino je jednoduchý krůček k zajištění zdravého spánku vašich dětí. Největší předností našich lůžkovin je použitý materiál, který zaručí vysoký komfort spánku a především schopnost termoregulace.

Doprava zdarma od 1800 Kč

Dostupnost: Skladem
Výrobce:Vlnka
Kategorie:Pro nejmenší
499 Kč

Popis

Přírodní dětský polštář s výplní ovčí vlny merino je vyroben v ČR z rouna mladých oveček. Povrchový materiál je vyroben ze sypkoviny. Jedná se o kvalitní tkaninu, zpracovanou z jemných přízí čisté bavlny. Vnitřní materiál tvoří ovčí vlna merino bez příměsí.  Velmi příznivě působí při bolestech krční páteře, tudíž je polštář současně považován i za zdravotní. Lůžkoviny s výplní merino vlny jsou termoregulační a antibakteriální. Naše výrobky jsou zpracovány za pomoci nejmodernějších technologií. Každé jednotlivé merino vlákno dýchá skrze vnitřní strukturu, což syntetická vlákna nedovedou, protože jsou vyrobeny z umělé hmoty. Naše polštáře jsou vhodné i pro alergiky, díky nízké prašnosti.

Zajista oceníte, že jsou polštáře merino vyráběny v čr s dlouholetou tradicí, kde je kladen důraz především na vysokou kvalitu při výrobě. Zakoupením tohoto výrobku, podpoříte českého výrobce. Značka Vlnka.

Výplň: 50% ovčí vlna, 50% duté vlákno
-duté vlákno zaručuje maximální pružnost a dlouhodobou nadýchanost polštáře.

Rozměr polštáře:
45x70 cm

Hodnocení

Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
+420 774 774 626
info@oveckarna.cz

Přihlaste se k odběru novinek

Top