Kód: 17-00001-S-M

Elastický ledvinový pás, S-M

Merino vlna není kousavá a navíc má skvělé termoregulační vlastnosti tzn. zaručuje regulaci optimální teploty a současně dokáže odpařovat přebytečnou vlhkost + je antibakteriální.

Doprava zdarma od 1800 Kč

Dostupnost: Skladem
Výrobce:Vlnka
549 Kč
439 Kč

Popis

Elastický ledvinový pás je vyroben z ovčího rouna, které vytváří blahodárné suché teploLedvinový pás perfektně kopíruje tělo, zpevní Vaše záda a zachová proporci Vašeho těla.

Elastický ledvinový pás z naší nabídky Vám uleví od menstruačních bolestí, bolestí zad, prochladnutí a pozitivně působí také na problémy s močovými cestami a záněty. Výhodou elastického ledvinového pásu je jednoduchost jeho použití.
Můžete ho nosit opravdu všude, například i ve studených pracovních prostorách. Elastický ledvinový pás je dokonce vhodný i v těžkých pracovních podmínkách, jelikož díky elastanu a suchému zipu výborně drží na těle a neshrnuje se při pohybu.  Na holém těle pak tento ledvinový pás masíruje pomocí ovčího rouna nervová zakončení a odstraňuje ionty škodlivé pro organismus, které jsou příčinou únavy a bolesti zad. Merino vlna není kousavá a navíc má skvělé termoregulační vlastnosti tzn. zaručuje regulaci optimální teploty a současně dokáže odpařovat přebytečnou vlhkost + je antibakteriální.

Zajista oceníte, že jsou elastické pásy vyrobeny od české tradiční značky Vlnka. Díky použití vysoce kvalitních materiálů, výrobky získaly světové certifikáty o kvalitě a pravosti. 

 


OEKO-TEX® Standard 100 je celosvětově jednotný zkušební a certifikační systém pro textilní suroviny, meziprodukty a konečné výrobky ve všech etapách zpracování s cílem eliminovat v nich výskyt škodlivých látek. Všechny netextilní součásti jsou ve výrobním procesu rovněž testovány. Pro mnoho společností je splnění požadavků OEKO-TEX® nedílnou součástí jejich dodacích podmínek.

 


Jedná se o mezinárodní značku jakosti, kterou uděluje Mezinárodní vlnařský sekretariát vlněným tkaninám, pleteninám, přikrývkám a která zaručuje jakost podle normovaných zkoušek. Výrobky, které odpovídají zkouškám, mohou být označeny visačkou Vlněná pečeť. Certifikát získají jen výrobky obsahující prvotřídní, vysoce kvalitní vlnu z Australských ovcí.

 

Popis velikostí pro objasnění výběru:

Velikost   (S-M):    od 60 cm do 105 cm boky

Hodnocení

Ověřený zákazník z Heureky
Jsem spokojená, jen pantofle jsou moc úzké, ale zatím je nepoužívám , tak později uvidím. alena
Ověřený zákazník z Heureky
kvalitní produkt
Pavel Reichel
spokojen
Ověřený zákazník z Heureky
vše dle popisu
Ověřený zákazník z Heureky
Prostě ledvinový pás :-)
Ověřený zákazník z Heureky
Doporučuji, jen trochu škrábe
Jiří Purchart
Výborný.
Ověřený zákazník z Heureky
Výborný, velmi příjemný k nošení.
Ověřený zákazník z Heureky
Akorát by bylo dobré dělat pas ve třech velikostech.
Montgomery
opravdu kvalitní materiál plus kvalitní suchý zip díky kterému ho může použít jak člověk obézní tak i štíhlejší ....
Ověřený zákazník z Heureky
při nošení se spodní-prodloužená část ledvinového pásu ohrnuje směrem nahoru
výborně působí na prochlazeniny,bolest odezní
+420 774 774 626
info@oveckarna.cz

Přihlaste se k odběru novinek

Top