Tea Tree hojivý chladivý gel

Kód: 100015
Gel s léčivými účinky

Žádné hodnocení.
Výrobce: Ovečkárna
Zboží není na skladě
172 Kč , plus doprava
Tea Tree hojivý chladivý gel

 

Tea Tree je speciální gel s léčivými účinky, který by zaručeně neměl chybět ani ve Vaší domácnosti! Tea Tree hojivý gel je vhodný pro všechny věkové skupiny. Tímto malým dárkem uděláte radost všem členům Vaší rodiny a určitě se stane výborným pomocníkem zejména pro Vás, milé maminky, jako přírodní doplněk lékárničky pro Vaše děti.

Hojivý a chladivý gel Tea Tree je unikátní zejména pro svou širokou škálu využití. Používá se zejména na ošetření různých drobných ran a odřenin, zánětů dutiny ústní, drobných popálenin, vyrážek, akné, kožních plísní či proti obyčejnému poštípaní hmyzemTea Tree Oil má silné repelentní a pesticidní vlastnosti, proto je skvělým pomocníkem proti poštípání hmyzem, jako jsou například komáři. Dále také účinkuje proti blechám, vším nebo klíšťatůmTea Tree gel nepoškozuje ani nedráždí tkáň, proto může být používán dlouhodobě. K ošetření nohou je pak vhodný každodenně.

Tea Tree Oil se získává pomocí moderní technologie, a to destilací vodní parou. Je nejsilnějším širokospektrým přírodním antiseptikem, které působí proti choroboplodným zárodkům, jako jsou viry, bakterie, houby a plísně. Ničí choroboplodné zárodky a zabraňuje šíření infekcí. Má silnou schopnost pronikat do poškozených tkání. Pokud trpíte častými záněty přírodních cest, není nic jednoduššího, než přidat Tea Tree do Vaší koupele či odpařovačů!

 

Obsah: 350 ml. Vyrobeno v České republice.

 

K tomuto zboží doporučujeme S tímto zbožím kupují
Konopný gel Konopný gel Kód: 100275
203 Kč
Detail
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.