Konopná kosmetika

(41)
Konopí

 Léčebné účinky konopí jsou lidstvu známy po tisíciletí. Všechny naše produkty z této řady obsahují konpný extrakt, který je přírodním výtažkem z konopí. Konopný výtažek obsahuje látky čistě přírodního charakteru, které mají silně regenerační aktivitu.  Buňky čistí, vyživuje, energeticky zásobuje, dokonale upravuje jejich hospodaření s vodou.
Dále napomáhá odtraňování odumřelých buňěk a urychluje zdravé buňěčné dělení. Konopí je vzhledem ke svým stimulačním schopnostem nenahraditelný především při prevenci proti kožním chorobám.
V této sekci vám můžeme nabídnou skvělé pleťové krémy, kdy denní výživný působí skvěle především na pokožku poškozenou a problematickou. 
Krém noční omlazovací, který během působení efektivně využívá svých výživných a prokrvujících účinků. Šampony a vlasové vody s extraktem konopí, do hloubky regenerují nejen vlasy, ale i vlasový kořínek, čímž výrazně přispívá k urychlení růstu zdravých vlasů. Pro ty, které trápí potíže s pohybovým aparátem můžeme nabídnout Konopný gel na bolavé klouby a svaly.


Zobrazení
Třídit podle:
Výrobků na stranu:
Strana 1 / 2
 Název Cena
24 48
Předchozí 1 2
 Název Cena
24 48
Předchozí 1 2