Kód: 19-00188

Koupelová sůl Oliva 200ml

Přírodní silice dokáží léčivě působit na pokožku samotnou, jelikož po vstřebání může příznivě ovlivňovat celý organismus.

Doprava zdarma od 1800 Kč

Dostupnost: Není skladem
Výrobce:MUDr. Alice Ratajová
76 Kč

Popis

Během teplé koupele s naší přírodní solí se roztahují póry pokožky, kdy léčivé složky pronikají do organismu. Obsažené silice jsou přírodní výtažky z rostlin, získávané destliací v páře. Koncentrované silice mohou pokožku dráždit, ale v soli jsou však v doporučené koncetraci a tak se dokáží jemně vstřebat pokožkou. Přírodní silice dokáží léčivě působit na pokožku samotnou, jelikož po vstřebání může příznivě ovlivňovat celý organismus. Koupel by měla být především součástí relaxace. 

Výtažek z oliv podporuje tvorbu kolagenu, urychluje látkovou výměnu v buňkách a celkově zpevňuje pokožku. Podobně jako olej mandlový, používá se i olivový olej k čištění citlivé pokožky a promaštění suché pleti. Zvláštní místo má v péči o pokožku a vlasy. Je snadno vstřebatelný a použitelný i pro batolata. Pečuje o pokožku zánětlivou, suchou, alergickou, narušenou, podrážděnou, poraněnou a jakkoliv poškozenou. 

Obsah: 200 ml

Hodnocení

Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
+420 774 774 626
info@oveckarna.cz

Přihlaste se k odběru novinek

Top