Nákup po telefonu
+420 774 774 626 (8.00 - 19.00)
info@oveckarna.cz
Menu

Koupelová sůl Oliva 200ml

Kód: 19-00188

Přírodní silice dokáží léčivě působit na pokožku samotnou, jelikož po vstřebání může příznivě ovlivňovat celý organismus.

Tento produkt je nyní vyprodán.

Alternativní produkty z kategorie Kosmetika a masti

Konopný krém s včelím voskem a glycerin 120ml

49 Kč

Valašské slivovicové mazání 200ml

89 Kč

Valašské slivovicové mazání 500ml

129 Kč

Popis produktu

Během teplé koupele s naší přírodní solí se roztahují póry pokožky, kdy léčivé složky pronikají do organismu. Obsažené silice jsou přírodní výtažky z rostlin, získávané destliací v páře. Koncentrované silice mohou pokožku dráždit, ale v soli jsou však v doporučené koncetraci a tak se dokáží jemně vstřebat pokožkou. Přírodní silice dokáží léčivě působit na pokožku samotnou, jelikož po vstřebání může příznivě ovlivňovat celý organismus. Koupel by měla být především součástí relaxace. 

Výtažek z oliv podporuje tvorbu kolagenu, urychluje látkovou výměnu v buňkách a celkově zpevňuje pokožku. Podobně jako olej mandlový, používá se i olivový olej k čištění citlivé pokožky a promaštění suché pleti. Zvláštní místo má v péči o pokožku a vlasy. Je snadno vstřebatelný a použitelný i pro batolata. Pečuje o pokožku zánětlivou, suchou, alergickou, narušenou, podrážděnou, poraněnou a jakkoliv poškozenou. 

Obsah: 200 ml

Hodnocení

Tento produkt zatím nemá žádné hodnocení. Přidejte první.

Veškerý sortiment
máme skladem
Záruka 3 roky
bez výjimek
Doprava zdarma
nad 1 800 Kč
Kamenná prodejna
ve Zlíně

Mohlo by se Vám hodit

Dotaz na produkt

Načíst