Ložní set z ovčí vlny letní, Přikrývka francouzká 200x220

Kód: 300259-2
Ložní set přikrývek z merino

Žádné hodnocení.
Výrobce: Ovečkárna
Připraveno k odeslání
4.039 Kč
 
Ložní set z ovčí vlny letní, Přikrývka francouzká 200x220

Ložní set přikrývky a polštáře z merino, deka 1Kg, polštář 0,5kg vlny a 0,5 sypkovina vhodný do letního období. Povrchový materiál smetanová sypkovina (100% bavlna).! Prošití u přikrývek děláme do čtverců s malým okrajem. Rouno je stabilní a nestahuje se.Vnitřní materiál je vlněné mykané rouno ze 100% ovčí vlny, které je původem z Valašských oveček!

Lůžkoviny z ovčí vlny jsou termoregulační - přizpůsobují se tělesné teplotě, nedochází k nadměrnému pocení. Jsou vhodné pro alergiky z důvodu její nízké prašnosti, přítomným lanolinu a schopnosti odvádět vlhkost z lůžkovin. Díky suchému teplu příznivě působí na revmatismus, ledviny a močové cesty. Nezapomínejme na občasné provětrávání ve venkovním prostředí za nízké relativní vlhkosti.

Set obsahuje:
Přikrývku 135x200 nebo 200x220 nebo 135x220
Polštář 70x90
Přikrývku lze vymět za větší.

Vnitřní materiál – Ovčí vlna je kvalitně opraná bez zápachu, vyčesaná, vyklepaná a mykaná do rouna
Výrobek je nutno povléct, v případě nutnosti čistit chemicky , nebo u odborníků . Interval preventivního čístění po 10 letech.

U tohoto výrobku je dodací lhůta minimálně 3 dny, protože pro maximální kvalitu a čerstvost surovin výrobek vyrobíme přímo v den objednávky ! Doprava zdarma !

S tímto zbožím kupují Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.