Kód: 9-00018

Ložní souprava Merino Gold Standard

Doporučujeme
Ložní souprava je vhodná na celoroční použití.Výhodou je, že ovčí vlna v zimě hřeje a v létě chladí. Deka je vhodná pro každého i pro malé děti, jelikož merino vlna jak je známo není kousavá a navíc má skvělé termoregulační vlastnosti.

Doprava zdarma od 1800 Kč

Dostupnost: Skladem
Výrobce:Vlnka
Kategorie:Vlněné
3.502 Kč

Položky setu

Kód Název Počet Cena
10-00015-40 Polštář z ovčí vlny Natural, 40x70 1 699 Kč
12-00002-90 Prostěradlo z ovčí vlny, 90x200 1 849 Kč
8-00018-135 Deka ovčí vlna Natural 2ply, 135x200 1 2.343 Kč
Celková cena produktů
3.891 Kč
Cena setu
3.502 Kč
Ušetříte
389 Kč

Popis

Ložní soupprava Merino Gold, Vám zajistí dostatečné teplo i v těch nejkrutějších zimních dnech. Na světě snad neexistuje podobný materiál, který má hned tolik funkčních vlastností, jako merino vlna. Veškeré vlněné lůžkoviny v naší nabídce jsou vyráběny právě  z ovčí vlny merino. Jedná se o přírodní materiál, získán střižením mladých australských oveček, kdy je ovčí vlna nejjemnější a dosahuje té nejvyšší kvality. Nemusíte se obávat nežádoucího pocitu kousavosti, merino vlna nekouše ani nedráždí lidskou pokožku. Předností tohoto materiálu je termoregulační vlastnost, což znamená schopnost regulovat optimální teplotu těla a současně dokáže odpařovat jakoukoliv přebytečnou vlhkost do ovzduší. Pro zdravý spánek vřele doporučujeme ovčí soupravy, které snižují napětí, bolest a v neposlední řadě odstraňují kladné ionty, které škodí našemu organismu a způsobují únavu či bolest hlavy.

Ložní souprava obsahuje: 

Vlněné prostěradlo merino Gold 90x200 v soupravě je na každém ze čtyř okrajů, opatřeno gumovými úchyty, které zajistí pevné přichycení k matraci. 

Polštář z ovčí vlny merino 40x70 

Vlněná deka merino 2ply 135x200

Zajista oceníte, že vlněné lůžkoviny jsou vyrobeny od české tradiční značky Vlnka. Díky použití vysoce kvalitních materiálů, výrobky získaly světové certifikáty o kvalitě a pravosti. 

 

OEKO-TEX® Standard 100 je celosvětově jednotný zkušební a certifikační systém pro textilní suroviny, meziprodukty a konečné výrobky ve všech etapách zpracování s cílem eliminovat v nich výskyt škodlivých látek. Všechny netextilní součásti jsou ve výrobním procesu rovněž testovány. Pro mnoho společností je splnění požadavků OEKO-TEX® nedílnou součástí jejich dodacích podmínek.

 

Jedná se o mezinárodní značku jakosti, kterou uděluje Mezinárodní vlnařský sekretariát vlněným tkaninám, pleteninám, přikrývkám a která zaručuje jakost podle normovaných zkoušek. Výrobky, které odpovídají zkouškám, mohou být označeny visačkou Vlněná pečeť. Certifikát získají jen výrobky obsahující prvotřídní, vysoce kvalitní vlnu z Australských ovcí.

 

Údržba materiálu z ovčí vlny

Ruční praní
Tento výrobek je ideální prát způsobem ručního praní, doporučujeme v lázní max 30°C. Při máchání postačí postupně snižovat teplotu vody, aby
nedošlo k vysrážení či deformaci. Poté stačí jemně vyždímat a sušit ve vodorovné poloze, aby nedošlo k vytahání matriálu. 

Praní v pračce
Doporučujeme prát výhradně v programu na vlnu, který respektuje šetrnější praní.
Používejte jemné prací prostředky určené na vlnu a to jak pro praní v ruce tak i v pračce.

Sušení
Rozhodně nesušte výrobek na topení. V případě, že topení přesáhne teplotu 30°C, (což je zcela běžné) voda obsažená v úpletu se
zahřeje taktéž nad 30°C a výrobek se srazí stejným způsobem jako při nevhodném praní.

Nepoužívejte aviváž!
Pozor!
Praní v teplejší vodě (víc než 30°C) a dlouhé mletí v pračce výrobek znehodnotí, úplet zplstnatí a srazí se.
Takto znehodnocený výrobek nelze reklamovat.

 

Hodnocení

Ověřený zákazník z Heureky
Vyborne spani

Doplňky a související

+420 774 774 626
info@oveckarna.cz

Přihlaste se k odběru novinek

Top