Zboží 1 / 1

Matrace Merino Klasik, 200 x 200 cm

Kód: 101989-6
Vysoce kvalitní matrace z ovčí vlny Merino

Žádné hodnocení.
Výrobce: Ovečkárna
Na objednávku
4.900 Kč , plus doprava
 
Matrace Merino Klasik, 200 x 200 cm


Nabízíme skvělou novinku pro ty z Vás, kteří touží po klidném a nerušeném spánku!

Matrace z ovčího rouna příznivě ovlivňuje spánek. Jádro naší matrace je tvořeno tzv. sendvičm, který je tvořen molitanovou pěnou s pamětí. Povrch je potažen 100% ovčí vlnou typu MERINO. Ovčí vlna merino se vyrábí z ovčího rouna mladých oveček.

Tato matrace má profylakticko-léčebné účinky, proto nedráždí pokožku a jemně masíruje nervová zakončení na Vašem těle.
Matrace má ze spodní části upevněny gumové úchyty, které slouží ke snadnému uchycení. V posteli strávíte třetinu svého života a ovčí rouno působí jako optimální tepelný izolant vůči vnějšímu prostředí a druhou jeho vlastností je hydro-regulační schopnost, kdy výrobek dobře absorbuje vlhkost produkovanou povrchem lidského těla a odvádí ji do okolního prostředí.
Naše matrace se podobají antidekubitním matracím, které slouží především osobám ležícím. Podložky jsou velmi důležitou součástí v boji proti vzniku proleženin.  

Výsledný efekt ovčího rouna je  tzv. ,,SUCHÉ TEPLO", zabraňuje přehřátí a následnému podchlazení organismu, astmatu, revmatismu a alergiím.
Tyto výrobky jsou doporučovány lékaři a také rehabilitačními pracovníky. Všechny výrobky z ovčího rouna jsou vyráběny s maximálním důrazem na kvalitu a jsou pravidelně testovány.

Rozměr matrace na výšku:  6 cm
Gramáž: 600g

S tímto zbožím kupují Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 1 / 1