Nákup po telefonu
+420 576 776 776 (8.00–19.00)
info@oveckarna.cz
Menu

Termoprádlo Černá

V sekci funkční prádlo poskytujeme bohatou nabídku kvalitního funkčního podvlékacího oblečení z merino vlny, vyrobenou značkou Ortovox. V nabídce je možno vybírat hned z několika možných variant a druhů vlněného termoprádla. Sportovními boxerky počínaje, až po merino spodky a trika. Každá kolekce oblečení je značena číslem, které určuje tloušťku funkčního oblečení. Dle dané tloušťky se vždy odvíjí určení pro konečné využití v terénu.

 

Číst dále

Filtr

Velikost oblečení

Pohlaví

Barva

Teplotní vlastnost

Výrobce

Cena (719-2 690 )

Kampaň

25 produktů

Kolekce Ultra 145 je termoprádlo s využitím pro každodenní nošení, ale i na turistické či horolezecké aktivity. 185 Rock'n wool je navrženo pro milovníky jízdy ve volném terénu. Originální design řady 185 je pro značku Ortovox velmi typickým prvkem. Pro lyžaře a milovníky všech zimních sportů doporučujeme řadu 230 competition. Jedná se o variantu vysoce tepelného podvlékacího termoprádla z ovčí vlny.

Materiál, ze kterého je toto oblečení ušito, je vlna merino z ovcí chovaných v Tasmánii. Využitá merino vlna skvěle reguluje teplotu lidského těla a spolehlivě odvádí pot od pokožky. Vrcholoví sportovci, pořádající horské tůry oblékají především podvlékací prádlo zn. Ortovox, jelikož má vysoce hygienické a antibakteriální vlastnosti. Tasmánská vlna při nízkých teplotách zahřeje a spolehlivě udrží teplo. Při náhlém oteplení nebo při náročném výkonu naopak příjemně chladí a spolehlivě odvádí vlhkost od těla, kterou vypařuje do ovzduší.

Přes 30 let vyrábí Ortovox oblečení a doplňky pro freeridery, horské vůdce a další nadšence do zimních sportů. Oblečení Ortovox používá Horská služba v Rakousku, Středisko lavinové prevence v Tyrolsku a Horská služba České republiky. Jedná se o vysoce prémiovou značku.