Merino trika

(6)
Merino trika

U funkčních trik Ortovox především oceníte antibakteriální vlastnosti merino vlny, která zaručuje až dvoutýdenní nošení s opakovaným zpocením bez zápacu. Trika jsou tedy určeny převážně pro sportovce, nebo kohokoli kdo se chystá na vysokohorské tůry. Všechna funkční trika Ortovox jsou vyrobeny ze 100% ovčí vlny merino, vhodné i pro vyzmavače jízdy v prašanu na lyžích či snowboardu. Merino vlna je velmi příjemná vůči pokožce a zároveň má opravdu dlouhou životnost. Pro Vás jsme speciálně do naší nabídky připravili trika z kolekce Merino competitio 230 je bezešvé, díky čemuž Vás netlačí a neodírá ani během dlouhých a náročných aktivit. Příměs polyamidového vlákna a elastanu zabezpečuje vysokou pružnost a dlouhou životnost i při nejnáročnějším používání. Rock'n wool je velmi příjemný vůči pokožce a zároveň má dlouhou životnost. Funkční trika z merino vlny je 100% ekologické, vyrobené z obnovitelného zdroje a zpracované procesem šetrným k přírodě.
Ortovox u každého výrobku nabízí moderní design, volný, komfortní střih, termoregulaci, výborný odvod potu a antibakteriální účinky. 
Oblečení Ortovox používá Horská služba v Rakousku, Středisko lavinové prevence v Tyrolsku a Horská služba České republiky