Kód: 17-00010

Nárameník z ovčí vlny

Novinka
Ovčí vlna merino, ze které je náš nárameník vyroben není kousavá a navíc má skvělé termoregulační vlastnosti tzn. zaručuje regulaci optimální teploty a současně dokáže odpařovat přebytečnou vlhkost + je antibakteriální. 

Doprava zdarma od 1800 Kč

Dostupnost: Skladem
Výrobce:Vlnka
Kategorie:Ortézy
299 Kč

Popis

Nárameník z ovčí vlny merino slouží k uvolnění napětí ramenního kloubu, při revmatických potížích. Ovčí nárameník vaše rameno udrží v dokonalém teple a suchu, což je důležité především při sportu, procházce s rodinou, či při dalších činnostech, které Vás jakkoliv doposud  omezovaly. Merino vlna je materiál, získán střižením mladých australských oveček, kdy je ovčí vlna nejjemnější a dosahuje té nejvyšší možné kvality. Nemusíte se obávat nežádoucího pocitu kousavosti, ovčí merino nekouše ani nedráždí lidskou pokožku.

Zajista oceníte, že je vlněný nárameník vyroben od české tradiční značky Vlnka. Díky použití vysoce kvalitních materiálů, výrobky získaly světové certifikáty o kvalitě a pravosti. 

 


Jedná se o mezinárodní značku jakosti, kterou uděluje Mezinárodní vlnařský sekretariát vlněným tkaninám, pleteninám, přikrývkám a která zaručuje jakost podle normovaných zkoušek. Výrobky, které odpovídají zkouškám, mohou být označeny visačkou Vlněná pečeť. Certifikát získají jen výrobky obsahující prvotřídní, vysoce kvalitní vlnu z Australských ovcí.

Hodnocení

Richard
Naprosto nepoužitelný. Vlna kouše i přes tričko. Navíc je vyrobený z nepoddajného materiálu, který mi nejvíc připomíná vlněnou plsť. Špatně sedí na rameni a prakticky nehřeje.
+420 774 774 626
info@oveckarna.cz

Přihlaste se k odběru novinek

Top