O nás

Ovečkárna.cz

Naše společnost působí na trhu od roku 2010 a zabývá se prodejem výrobků z ovčí vlny a přírodní kosmetiky.Všechny naše výrobky podléhají přísným normám kvality Evropské unie pro kojence ! Tudíž všechno zboží je opatřeno certifikátem pravé ovčí vlny. 

Proč ovčí vlnu ? 

Výrobky z ovčí vlny mají výbornou termoregulační a hydroregulační schopnost - je to vlastnost, nazývaná tzv. suché teplo (proto bača chodil v kožuchu aj v létě). :o)

Díky konstantní teplotě a vlhkosti jsou vhodné i pro astmatiky, suché teplo chrání před roztoči, díky prohřívací schopnosti výrobky snižují bolestivost a naopak zvyšují pohyblivost kloubů, svalů a šlach, díky čemuž je ocení především revmatici.

Pokud uznáváte patogenní a geopatogenní zóny tak ovčí vlna je pro Vás ta pravá ! Ovčí povlečení (levnější varianta oproti Kokosové matraci) dokáže vyrušit všechny negativní zóny a tím snižuje riziko rakoviny a dalších namocí propojených s touto problematikou. Tuto vědu náš obchod vnímá neutrálně a opírá se především o pravdivé zkušenosti našich zákazníků. 

Jestliže Vás naše zboží zaujalo, můžete navštívit naši kamennou prodejnu, nebo se můžete blíže informovat na čísle
tel + 420 774 774 626
 

Provozovna (Kamenná prodejna): 
Zálešná I 1036  (Januštice)  
Zlín 76001    

Otevírací Doba  Po - Pá od 8 do 16:30  , Sobota od 8 do 10:30 Letní období 
Obchod je bezbariérový a lze k nám přijet trolejbusem číslo 2,8,9  .                                            

                 

           


                                                       Tým  Ovečkárna.cz