Nákup po telefonu
+420 576 776 776 (8.00–19.00)
info@oveckarna.cz
Menu

Pletená čepice merino KAMA AG12 Gore-tex Bílá

Kód: 3-00008-BILA (2) Recenze

Pletená čepice s nepromokavou membránou Gore-tex, vhodná i do extrémních zimních terénů.

Tento produkt je nyní vyprodán.

Vyberte si jinou barevnou variantu

Pletená čepice merino KAMA AG12  Gore-tex Červená Pletená čepice merino KAMA AG12  Gore-tex Bílá Pletená čepice merino KAMA AG12  Gore-tex Tmavě modrá Pletená čepice merino KAMA AG12  Gore-tex Šedá Pletená čepice merino KAMA AG12  Gore-tex Černá Pletená čepice merino KAMA AG12  Gore-tex Růžová

Alternativní produkty z kategorie Čepice

Dětská pletená merino čepice KAMA B70 Bílá

588 Kč

Pletená čepice merino KAMA AG12  Gore-tex Tmavě modrá

1 380 Kč

Pletená čepice merino KAMA AG12  Gore-tex Šedá

1 380 Kč

Popis produktu

Pletená čepice ve spojení mezivrstvy GORE-TEX je vhodná do extrémních horských podmínek díky její vysoké hřejivosti. Jedná se o vysoce funkční a současně technicky komfortní zimní čepice. Povrchová vrstva je tvořena ze 100% Fine Merino vlny firmy Schoeller posílenou vodoodpudivou úpravou NANOtech. Díky ovčí vlně merino poskytuje termoregulační vlastnosti, tudíž vysoce hřeje, i když je vlhká a naopak. Při zvýšené sportovní námaze má vlastnost chladivou. Vhodná je i pro osoby alergické, jelikož ovčí vlna nepohlcuje prach.

Mezivrstvu tvoří GORE-TEX® prodyšná nepromokavá membrána. Membrána je velmi jemná a tenká, kdy je schopna propouštět molekuly vodní páry. Tímto jsou definovýny dvě základní vlastnosti nepromokavost a prodyšnost. 

 

 

Firma SCHOELLER® je kvalitní světový výrobce vlněných merino přízí pro sportovní oblečení a spoustu dalších podobných výrobků. Tato rakouská společnost je předním poskytovatelem přízí pro nabízené vlněné výrobky z ovčí vlny merino.

 

 

GORE-TEX® je speciálním produktem společnosti W. L. GORE & Associates GmbH. Český výrobce KAMA je jediným zpracovatelem nepropustných membrán GORE-TEX®, které jsou v ovčích výrobcích použity. V pletených čepicích jsou vložky z materiálu GORE-TEX® umístěny mezi dvěma vrstvami úpletu. Vrchním vlněným s vodoodpudivou úpravou a vnitřním syntetickým (Polycolon®), který transportuje tělesnou vlhkost vně.

KAMA je česká rodinná firma, která úspěšně působí na trhu již 25 let. KAMA celé roky boduje s kvalitním propracováním výrobků z ovčí vlny, tzn. Pletené čepice, Norské svetry Deky z ovčí vlny jsou jejich hlavním směrem.

Velikost: 
M: 50–56 cm
L: 56–62 cm

 

Hodnocení

(2)
ohodnotit

HankaS

27.12.2017

Klady:Neprofoukne, nepromokne

Zápory:Trochu šustí.

HankaS

27.12.2017

Klady:Výborná čepice, nepromokne neprofoukne

Zápory:Trochu šustí, ale je to o zvyku.

Veškerý sortiment
máme skladem
Záruka 3 roky
bez výjimek
Doprava zdarma
nad 1 800 Kč
Kamenná prodejna
ve Zlíně

Mohlo by se Vám hodit

Dotaz na produkt

Načíst