Pletená čepice Merino Kama AG12 - Gore-tex

Kód: AG12
Čepice s membránou Gore-tex uvnitř

Žádné hodnocení.
Výrobce: KAMA
Připraveno k odeslání
1.050 Kč , plus doprava
Pletená čepice Merino Kama AG12 - Gore-tex


Jedná se o speciální novinku na trhu! Pánská čepice s kšiltem je funkčně a technicky vysoce vybavená!

Tato čepice s kšiltem je velice oblíbeným novým kouskem mezi myslivci, ale i obyvateli hor a to nejspíš díky její nepropustné funkci.
Nejedná se jen o vzhled této čepice, ale především o její funkčnost, která je až zarážející!
 Materiály Čepice KAMA  - Gore-tex

POLYCOLON® – Hydrofobní vlákno odvádějící vlhkost
Polycolon® je hydrofobní vlákno určené pro vnitřní části čepic a čelenek. Funkčnost vlákna spočívá v transportu vlhkosti směrem k vnější vrstvě, kde je odpařena. Má velmi dobré termoregulační vlastnosti a je o 40 % lehčí než bavlna.
Polycolon® navíc odpuzuje nečistotu. Je  vhodný pro aktivní sportovce, ale díky nedráždivosti i pro běžné nošení jak pro dospělé, tak pro děti.
Polycolon® v čepicích a čelenkách KAMA® je ta část výrobku, kdy vrchní barevný či vzorovaný úplet přechází uvnitř výrobku do 5–7 cm širokého bílého pruhu. V některých náročnějších modelech tvoří celou vnitřní partii čepice.

Firma SCHOELLER® je předním světovým výrobce přízí pro sportovní oblečení a mnoho dalších podobných výrobků.
Jedná se o rakouskou společnost, která je hlavním dodavatelem přízí pro námi nabízené vlněné výrobky KAMA®. 

Rakouská společnost Schoeller je hlavním dodavatelem přízí pro produkty KAMA® 
Používáme příze FLEUR  50/50 Merino vlna/akryl, HIGHWAY 45/55 Merino vlna/objemovaný akryl a ZEFIR 100% Merino vlna.
Všechny příze jsou vyráběny s maximálním důrazem na odolnost a stálost uvedených vlastností a podléhají ekologickém standardu BLUESIGN. 
Příze Schoeller garantují nejvyšší kvalitu všech úpletů Kama.

POLYCOLON® – Hydrofobní vlákno odvádějící vlhkost
Polycolon® je hydrofobní vlákno určené pro vnitřní části čepic a čelenek. Funkčnost vlákna spočívá v transportu vlhkosti směrem k vnější vrstvě, kde je odpařena. Má velmi dobré termoregulační vlastnosti a je o 40 % lehčí než bavlna. Polycolon®  navíc odpuzuje nečistotu. Je  vhodný pro aktivní sportovce, ale díky nedráždivosti i pro běžné nošení jak pro dospělé, tak pro děti. Polycolon® v čepicích a čelenkách KAMA® je ta část výrobku, kdy vrchní barevný či vzorovaný úplet přechází uvnitř výrobku do 5–7 cm širokého bílého pruhu. V některých náročnějších modelech tvoří celou vnitřní partii čepice.

 Gore-Tex
  • Čepice s membránou Gore-tex uvnitř
  • Jde o velmi tenkou a lehkou membránu, která je schopna propouštět molekuly vodní páry, nikoli však vodu v tekutém skupenství
  • Tím jsou definovány dvě hlavní vlastnosti –nepromokavost a prodyšnost.

GORE-TEX® – nepromokavý prodyšný

GORE-TEX® je produktem společnosti W. L. GORE & Associates GmbH. KAMA je jediným českým pletařským výrobcem s licencí na zpracovíání membrány GORE-TEX® ve svých čepicích. V čepicích KAMA® je vložka z materiálu GORE-TEX® umístěna mezi dvěma vrstvami úpletu, vrchním vlněným s vodoodpudivou úpravou a vnitřním syntetickým, (Polycolon®) který transportuje tělesnou vlhkost vně. Je to funkčně nejvybavenější čepice Kama pro použití v náročných podmínkách vyhledávaná vyznavači outdoorových aktivit

Velikost: 
M-  50-56 cm
L-  56-62 cm

S tímto zbožím kupují Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.