Nákup po telefonu
+420 576 776 776 (8.00–19.00)
info@oveckarna.cz
Menu

Pletená čepice merino KAMA K50 Tmavě modrá

Kód: 3-00057-8

Při zvýšené sportovní námaze má vlastnost chladivou a současně absorbční. Vhodná je i pro osoby alergické, jelikož ovčí vlna nepohlcuje prach.

Tento produkt je nyní vyprodán.

Vyberte si jinou barevnou variantu

Pletená čepice merino KAMA K50 Červená Pletená čepice merino KAMA K50 Tmavě modrá Pletená čepice merino KAMA K50 Šedá Pletená čepice merino KAMA K50 Černá Pletená čepice merino KAMA K50 Přírodně Bílá Pletená čepice merino KAMA K50 Růžová

Alternativní produkty z kategorie Čepice

Dětská pletená merino čepice KAMA B70 Bílá

588 Kč

Pletená čepice merino KAMA AG12  Gore-tex Tmavě modrá

1 380 Kč

Pletená čepice merino KAMA AG12  Gore-tex Šedá

1 380 Kč

Popis produktu

Pletená čepice merino KAMA Unisex je vysoce funkční a současně praktickou variantou pro vaše zimní sportovní aktivity. Vnější struktura je vyrobena za pomoci použití přízí FLEUR 50/50, ve složení 50 Merino vlna/ 50 Akryl. Díky ovčí vlně merino poskytuje zimní čepice termoregulační vlastnosti, tudíž vysoce hřeje, i když je vlhká a naopak. Při zvýšené sportovní námaze má vlastnost chladivou a současně absorpční. Vhodná je i pro osoby alergické, jelikož ovčí vlna nepohlcuje prach. 

Ovčí vlna merino je přírodní materiál získávaný střižením mladých australských ovcí ve fázi, kdy je vlna nejjemnější a dosahuje té nejvyšší možné kvality. Nemusíte se obávat nežádoucího pocitu kousavosti, jelikož merino vlna nekouše, je vysoce jemná a šetrná v kontaktu s lidskou pokožkou. Vlněná čepice je vhodná pro sport, outdoor a módu.

 

Firma SCHOELLER® je kvalitní světový výrobce vlněných merino přízí pro sportovní oblečení a spoustu dalších podobných výrobků. Tato rakouská společnost je předním poskytovatelem přízí pro nabízené vlněné výrobky z ovčí vlny merino.

KAMA je česká rodinná firma, která úspěšně působí na trhu již 25 let. KAMA celé roky boduje s kvalitním propracováním výrobků z ovčí vlny, tzn. Pletené čepice, Norské svetry Deky z ovčí vlny jsou jejich hlavním směrem.

Hodnocení

Tento produkt zatím nemá žádné hodnocení. Přidejte první.

Veškerý sortiment
máme skladem
Záruka 3 roky
bez výjimek
Doprava zdarma
nad 1 800 Kč
Kamenná prodejna
ve Zlíně

Mohlo by se Vám hodit

Dotaz na produkt

Načíst