Prošívaná přikrývka merino zimní 135x200

Kód: 300255 Sleva Sleva
Prošívaná kapna merino

Žádné hodnocení.
Výrobce: Ovečkárna
Připraveno k odeslání
2.399 Kč
 
Prošívaná přikrývka merino zimní 135x200


Prošívaná merino přikrývka vyrobena v  provedení 135 x 200 cm, 2Kg vlny vhodná do zimního období. Povrchový materiál smetanová sýpkovina  ( 100% bavlna ).!Prošití u přikrývek provádíme do čtverců s malým okrajem. Rouno je stabilní a nestahuje seVnitřní materiál je vlněné mykané rouno ze 100% ovčí vlny, které je původem z Valašských oveček!

Lůžkoviny z ovčí vlny jsou termoregulační - přizpůsobují se tělesné teplotě, nedochází k nadměrnému pocení.Jsou vhodné pro alergiky z důvodu její nízké prašnosti, přítomným lanolínem a schopnosti odvádět vlhkost z lůžkovin.Díky suchému teplu příznivě působí na revmatismus, ledviny a močové cesty. Nezapominejte na občasné provětrávání ve venkovním prostředí za nízké relativní vlhkosti.

Vnitřní materiál – Ovčí vlna je kvalitně opraná bez zápachu, vyčesaná, vyklepaná a mykaná do rouna
Výrobek je nutno povléct, v případě nutnosti čistit chemicky , nebo u odborníků . Interval preventivního čístění po 10 letech.

U tohoto výrobku je dodací lhůta minimálně 3 dny, protože pro maximální kvalitu a čerstvost surovin výrobek vyrobíme přímo v den objednávky ! Doprava zdarma !

Nejlepší investice je do spánku ! V posteli strávíte minimálně 60 % svého života ! 

S tímto zbožím kupují Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.