Prošívaná prodloužená přikrývka merino zimní 135x220

Kód: 300261
Prošívaná prodloužená kapna merino

1 hodnocení
Výrobce: Ovečkárna
Připraveno k odeslání
2.690 Kč
 
Prošívaná prodloužená přikrývka merino zimní 135x220


Prošívaná prodloužená merino přikrývka vyrobena v  provedení 135 x 220 cm, 2,2Kg vlny vhodná do zimního období. Povrchový materiál smetanová sýpkovina  ( 100% bavlna ).!Prošití u přikrývek provádíme do čtverců s malým okrajem. Rouno je stabilní a nestahuje se.Vnitřní materiál je vlněné mykané rouno ze 100% ovčí vlny, které je původem z Valašských oveček!

Lůžkoviny z ovčí vlny jsou termoregulační - přizpůsobují se tělesné teplotě, nedochází k nadměrnému pocení.Jsou vhodné pro alergiky z důvodu její nízké prašnosti, přítomným lanolínem a schopnosti odvádět vlhkost z lůžkovin.Díky suchému teplu příznivě působí na revmatismus, ledviny a močové cesty. Nezapominejte na občasné provětrávání ve venkovním prostředí za nízké relativní vlhkosti.

Vnitřní materiál – Ovčí vlna je kvalitně opraná bez zápachu, vyčesaná, vyklepaná a mykaná do rouna
Výrobek je nutno povléct, v případě nutnosti čistit chemicky , nebo u odborníků . Interval preventivního čístění po 10 letech.

U tohoto výrobku je dodací lhůta minimálně 3 dny, protože pro maximální kvalitu a čerstvost surovin výrobek vyrobíme přímo v den objednávky ! Doprava zdarma !

Nejlepší investice je do spánku ! V posteli strávíte minimálně 60 % svého života ! 

K tomuto zboží doporučujeme S tímto zbožím kupují
Ledvinový pás Ledvinový pás Kód: 100620 Doporučujem Doporučujem
203 Kč
Detail
Lanolin Lanolin Kód: 100480 Doporučujem Doporučujem
154 Kč
Detail
Hodnocení
Zuzana hodnotil: Čas: 20:55 Datum: 23.03.2016
Deka je úžasná. Koupila jsem ji nejdříve tchánovi - je spokojen, hezky hřeje, říkal: "že je trošku těžší oproti těm umělým vláknům, ale aspoň prý nespadne z postele". :-D Já si ji objednala později a jsem velice spokojená, těžší mi nepříjde vůbec, je nadýchaná, krásně hřeje. Budu ji kupovat i manželovi - stěžoval si, že na něm šetříme :-D
Deku vřele doporučuji :-)