Kód: 9-00008

Prošívaná prodloužená přikrývka merino zimní 135x220

Pro zdravý spánek vřele doporučujeme přikrývky s výplní merino, které snižují napětí, bolest a v neposlední řadě odstraňují kladné ionty, které škodí našemu organismu a způsobují únavu či bolest hlavy.

Doprava zdarma od 1800 Kč

Dostupnost: Skladem
Výrobce:Vlnka
2.690 Kč

Popis

Prošívané merino přikrývky jsou určeny do zimního období. Povrchový materiál je tvořen smetanovou sýpkovinou. Prošití u přikrývek je vytvořeno do čtverců s drobným okrajem. Díky tomu, je výplň z ovčí vlny merino stabilní a neshrnuje se. Vnitřní materiál tvoří ovčí vlna merino. Lůžkoviny s výplní merino vlny jsou termoregulační a antibakteriální. Přikrývka se přizpůsobuje tělesné teplotě, tudíž nedochází k pocitu horka či pocení. Vřele můžeme doporučit i pro alergiky z důvodu nízké prašnosti. Lůžkoviny produkují suché teplo, což znamená, že velmi příznivě působí na revmatismus, ledviny a močové cesty. Ovčí vlna merino, je kvalitně a důkladně opraná bez zápachu, vyčesaná, vyklepaná a mykaná do rouna.

Zajista oceníte, že jsou lůžkoviny merino vyráběny v čr s dlouholetou tradicí, kde je kladen důraz především na vysokou kvalitu při výrobě. Zakoupením tohoto výrobku, podpoříte českého výrobce. Značka Vlnka.

Rozměr: 135x220 cm

Hodnocení

Ověřený zákazník z Heureky
Byl to dárek a ten, kdo ho dostal, byl spokojený. Já jsem omylem objednala menší velikost, než jsem chtěla, ale nakonec to bylo dobře, jelikož by větší deku nechtěl (větší deka se pracněji povléká). Mě ale víc vyhovuje moje větší deka.
100% ovčí vlna
+420 774 774 626
info@oveckarna.cz

Přihlaste se k odběru novinek

Top