Kód: 19-00172

Syrovátkový nápoj Vanilka 100g

Syrovátka je tekutina z mléka, která zbude po jehozpracování a je to 100% přírodní produkt.

Doprava zdarma od 1800 Kč

Dostupnost: Není skladem
Výrobce:MUDr. Alice Ratajová
Kategorie:Pochutiny
64 Kč

Popis

Zdravý nápoj na hubnutí pod názvem syrovátkový nápoj Vanilka. Syrovátka obsahují vitamíny B1, B2, B3, B5, B6, B9, B12, H, C a E. Z minerálních látek to jsou hlavně hořčík, fosfor, vápník, draslík, sodík, zinek. Dále obsahuje bílkoviny a také laktózu. Proto by si měli alergici a lidé s nesnášenlivostí na laktózu (mléčný cukr) dát pozor na konzumaci syrovátky. Velké množství solí je zase nebezpečné pro lidi, kteří mají potíže s ledvinami Syrovátka lidskému tělu prospívá nejen vnitřně, ale i vnějším použitím.

Při vnitřním užití pomáhá odvádět toxické látky z organismu, podporuje činnost ledvin, upravuje metabolizmus, zlepšuje látkovou výměnu a účinně napomáhá snižování cholesterolu. Zabraňuje zánětům žaludku a střev, dodává tělu důležité minerály, proto by na ni neměli zapomínat zejména sportovci. Je nízkokalorickým nápojem i potravinou, vhodná při snižování nadváhy a velmi vhodná pro těhotné ženy, jelikož nesnižuje hladinu vápníku a odvodňuje. Syrovátka je tekutina z mléka, která zbude po jehozpracování a je to 100% přírodní produkt. 

Hmotnost balení: 100g

Hodnocení

Táňa
Funguje to a navíc, je to i chutné..! Děkuji
Martina
zatím jsem výrobek vyzkoušela poprvé takže výrazné účinky na sobě nepozoruji, věřím ale, že díky obsahu kvalitních látek je pro tělo prospěšný
dobře chutná snadno se připravuje
+420 774 774 626
info@oveckarna.cz

Přihlaste se k odběru novinek

Top