Kód: 4-00030

Vlněná Novorozenecká souprava Bílá M

Vlněná merino novorozenecká souprava v jemném bílém provedení se skládá z hřejivé mikiny, čepičky, ponožek a palčáků.

Doprava zdarma od 1800 Kč

Dostupnost: Skladem
Výrobce:Vlnka
Kategorie:Pro nejmenší
1.322 Kč

Položky setu

Kód Název Počet Cena
4-00013-7 Novorozenecké palčáky Merino, Bílá 1 109 Kč
1-00019-7 Novorozenecké ponožky Merino, Bílá 1 159 Kč
3-00024-7-M Novorozenecká čepice , Bílá|M 1 339 Kč
7-00009-7-68 Novorozenecká mikina, Bílá|M 1 799 Kč
Celková cena produktů
1.406 Kč
Cena setu
1.322 Kč
Ušetříte
84 Kč

Popis

Vlněná souprava pro novorozence v příjemném bílém provedení je vyrobena z vysoce šetrné ovčí vlny merino. Ovčí souprava pro miminka obsahuje novorozeneckou čepici o obvodu 37cm. Velkou předností je tvar čepice, kdy střih ušanky umožňuje dostatečné překrytí oblasti uší. Čepice je opatřena i dvěma dostatečně dlouhými šňůrkami, které je možné uvázat pod bradičkou, tudíž je stabilní. Příjemné vlněné palčáky pro miminka v barevném provedení bílé. Jednoduchá merino mikina, která je vysoce šetrná (nekousavá) a na konec vlněné merino ponožky. 

Díky využití materiálu ovčí vlny merino, který je získáván střižením mladých australských ovcí, čepice oplývá všemi potřebnými vlastnostmi. Zkrátka byl materiál zpracován tak, aby byl co nejjemnější vůči jemné pokožce malých dětí. Merino vlna není kousavá a navíc má skvělé termoregulační vlastnosti tzn. zaručuje regulaci optimální teploty a současně dokáže odpařovat přebytečnou vlhkost.
 Zajista oceníte, že jsou vlněné čepičky vyrobeny od české tradiční značky Vlnka. Díky použití vysoce kvalitních materiálů, výrobky získaly světové certifikáty o kvalitě a pravosti. 

 

 

OEKO-TEX® Standard 100 je celosvětově jednotný zkušební a certifikační systém pro textilní suroviny, meziprodukty a konečné výrobky ve všech etapách zpracování s cílem eliminovat v nich výskyt škodlivých látek. Všechny netextilní součásti jsou ve výrobním procesu rovněž testovány. Pro mnoho společností je splnění požadavků OEKO-TEX® nedílnou součástí jejich dodacích podmínek.
 

Jedná se o mezinárodní značku jakosti, kterou uděluje Mezinárodní vlnařský sekretariát vlněným tkaninám, pleteninám, přikrývkám a která zaručuje jakost podle normovaných zkoušek. Výrobky, které odpovídají zkouškám, mohou být označeny visačkou Vlněná pečeť. Certifikát získají jen výrobky obsahující prvotřídní, vysoce kvalitní vlnu z Australských ovcí.

Hodnocení

Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
+420 774 774 626
info@oveckarna.cz

Přihlaste se k odběru novinek

Top