Kód: 17-00004

Vlněná ortéza na koleno

Ortéza Vaše koleno příjemně zahřeje, udrží v suchu a především zpevní, což je důležité například při sportu.

Doprava zdarma od 1800 Kč

Dostupnost: Není skladem
Výrobce:Vlnka
Kategorie:Ortézy
249 Kč

Popis

Vlněná ortéza na koleno je vyrobena z ovčí vlny merino, která vytváří blahodárné suché teplo. Díky promyšlenému tvaru vlněné ortézy nebudete omezení v pohybu, jelikož po připnutí se ortéza perfektně přizpůsobí obvodu kolene. 

Ortéza Vaše koleno příjemně zahřeje, udrží v suchu a především zpevní, což je důležité například při sportu, procházce s rodinou, či při dalších činnostech, které Vás jakkoliv doposud  omezovaly.

Zajista oceníte, že ortézy jsou vyrobeny od české tradiční značky Vlnka. Díky použití vysoce kvalitních materiálů, výrobky získaly světové certifikáty o kvalitě a pravosti. 

 

OEKO-TEX® Standard 100 je celosvětově jednotný zkušební a certifikační systém pro textilní suroviny, meziprodukty a konečné výrobky ve všech etapách zpracování s cílem eliminovat v nich výskyt škodlivých látek. Všechny netextilní součásti jsou ve výrobním procesu rovněž testovány. Pro mnoho společností je splnění požadavků OEKO-TEX® nedílnou součástí jejich dodacích podmínek.

 

Jedná se o mezinárodní značku jakosti, kterou uděluje Mezinárodní vlnařský sekretariát vlněným tkaninám, pleteninám, přikrývkám a která zaručuje jakost podle normovaných zkoušek. Výrobky, které odpovídají zkouškám, mohou být označeny visačkou Vlněná pečeť. Certifikát získají jen výrobky obsahující prvotřídní, vysoce kvalitní vlnu z Australských ovcí.

Hodnocení

Ověřený zákazník z Heureky
Nemám zatím žádné zkušenosti s produktem.
Ortézu jsem zakoupila jako dárek mamince k vánocům.

Doplňky a související

Lanolin

Lanolin

154 Kč
%
Doporučujeme
Elastický Ledvinový pás

Elastický Ledvinový pás

od 454 Kč
od 439 Kč
%
Doporučujeme
Ledvinový pás

Ledvinový pás

230 Kč
184 Kč
+420 774 774 626
info@oveckarna.cz

Přihlaste se k odběru novinek

Top