Nákup po telefonu
+420 576 776 776 (8.00–19.00)
info@oveckarna.cz
Menu

Dvouvrstvé deky

Vlněné deky dvouvrstvé z ovčí vlny merino vám zajistí dostatečné teplo i v těch nejkrutějších zimních dnech.

Na světě snad neexistuje podobný materiál, který má hned tolik funkčních vlastností, jako merino vlna. Veškeré deky v naší nabídce jsou vyráběny právě  z ovčí vlny merino. Jedná se o přírodní materiál, získán střižením mladých australských oveček, kdy je ovčí vlna nejjemnější a dosahuje té nejvyšší kvality.

Číst dále

Filtr

Velikost Lůžkovin

Kampaň

Nemusíte se obávat nežádoucího pocitu kousavosti, merino vlna nekouše ani nedráždí lidskou pokožku. Předností tohoto materiálu je termoregulační vlastnost, což znamená schopnost regulovat optimální teplotu těla a současně dokáže odpařovat jakoukoliv přebytečnou vlhkost do ovzduší.

Pro zdravý spánek vřele doporučujeme ovčí deky, které snižují napětí, bolest a v neposlední řadě odstraňují kladné ionty, které škodí našemu organismu a způsobují únavu či bolest hlavy. Deky oboustranné jsou vhodné na celoroční užití. Výhodou je, že ovčí vlna v zimě hřeje a v létě chladí.

Ovčí deky v nabídce jsou od české značky Vlnka, kdy tyto výrobky jsou opatřeny certifikáty o pravosti a kvalitě Woolmark a OEKO-TEX.