Dopřejte si teplo i v nejkrutějších mrazech

Dvouvrstvé deky

Vlněné deky dvouvrstvé z ovčí vlny merino vám zajistí dostatečné teplo i v těch nejkrutějších zimních dnech.

Na světě snad neexistuje podobný materiál, který má hned tolik funkčních vlastností, jako merino vlna. Veškeré deky v naší nabídce jsou vyráběny právě  z ovčí vlny merino. Jedná se o přírodní materiál, získán střižením mladých australských oveček, kdy je ovčí vlna nejjemnější a dosahuje té nejvyšší kvality.

Nemusíte se obávat nežádoucího pocitu kousavosti, merino vlna nekouše ani nedráždí lidskou pokožku. Předností tohoto materiálu je termoregulační vlastnost, což znamená schopnost regulovat optimální teplotu těla a současně dokáže odpařovat jakoukoliv přebytečnou vlhkost do ovzduší.

Pro zdravý spánek vřele doporučujeme ovčí deky, které snižují napětí, bolest a v neposlední řadě odstraňují kladné ionty, které škodí našemu organismu a způsobují únavu či bolest hlavy. Deky oboustranné jsou vhodné na celoroční užití. Výhodou je, že ovčí vlna v zimě hřeje a v létě chladí.

Ovčí deky v nabídce jsou od české značky Vlnka, kdy tyto výrobky jsou opatřeny certifikáty o pravosti a kvalitě Woolmark a OEKO-TEX.

Výrobků na stranu: 162448108
NázevCena
Výrobků na stranu: 162448108
NázevCena
+420 774 774 626
info@oveckarna.cz

Přihlaste se k odběru novinek

Top