Nakupte po telefonu
+420 576 776 776 (8.00–19.00)
Vše o nákupu
Menu

Dvouvrstvé deky

Vlněné deky dvouvrstvé z ovčí vlny merino vám zajistí dostatečné teplo i v těch nejkrutějších zimních dnech.

Na světě snad neexistuje podobný materiál, který má hned tolik funkčních vlastností, jako merino vlna. Veškeré deky v naší nabídce jsou vyráběny právě  z ovčí vlny merino. Jedná se o přírodní materiál, získán střižením mladých australských oveček, kdy je ovčí vlna nejjemnější a dosahuje té nejvyšší kvality.

Číst dále

Filtr

Velikost Lůžkovin

Pohlaví

Barva

Cena (1 299-5 399 )

Kampaň

5 produktů

Nemusíte se obávat nežádoucího pocitu kousavosti, merino vlna nekouše ani nedráždí lidskou pokožku. Předností tohoto materiálu je termoregulační vlastnost, což znamená schopnost regulovat optimální teplotu těla a současně dokáže odpařovat jakoukoliv přebytečnou vlhkost do ovzduší.

Pro zdravý spánek vřele doporučujeme ovčí deky, které snižují napětí, bolest a v neposlední řadě odstraňují kladné ionty, které škodí našemu organismu a způsobují únavu či bolest hlavy. Deky oboustranné jsou vhodné na celoroční užití. Výhodou je, že ovčí vlna v zimě hřeje a v létě chladí.

Ovčí deky v nabídce jsou od české značky Vlnka, kdy tyto výrobky jsou opatřeny certifikáty o pravosti a kvalitě Woolmark a OEKO-TEX.