Kód: 4-00026-9-S

Vlněné palčáky z ovčí vlny , Přírodně Bílá|Dětské

Merino vlna je materiál, získán střižením mladých australských oveček, kdy je ovčí vlna nejjemnější a dosahuje té nejvyšší možné kvality.

Doprava zdarma od 1800 Kč

Dostupnost: Skladem
Výrobce:Vlnka
Kategorie:Palčáky
249 Kč

Popis

Vlněné palčáky jsou vyrobeny ze 100% ovčí vlny merino. Nabízíme je v přírodních, neutrálních barvách Světle šedá, tmavě šedá a béžová. Díky použité ovčí vlně merino jsou vlněné rukavice vysoce funknčí, termoregulaní a především hřejivé. 

Merino vlna je materiál, získán střižením mladých australských oveček, kdy je ovčí vlna nejjemnější a dosahuje té nejvyšší možné kvality. Nemusíte se obávat nežádoucího pocitu kousavosti, ovčí merino nekouše ani nedráždí lidskou pokožku. Předností tohoto materiálu je termoregulační vlastnost, což znamená schopnost regulovat optimální teplotu těla a současně dokáže odpařovat jakoukoliv přebytečnou vlhkost do ovzduší.  Zajista oceníte, že jsou vlněné palčáky vyrobeny od české tradiční značky Vlnka. Díky použití vysoce kvalitních materiálů, výrobky získaly světové certifikáty o kvalitě a pravosti. 

 


Jedná se o mezinárodní značku jakosti, kterou uděluje Mezinárodní vlnařský sekretariát vlněným tkaninám, pleteninám, přikrývkám a která zaručuje jakost podle normovaných zkoušek. Výrobky, které odpovídají zkouškám, mohou být označeny visačkou Vlněná pečeť. Certifikát získají jen výrobky obsahující prvotřídní, vysoce kvalitní vlnu z Australských ovcí.

Hodnocení

Sindy
.
+420 774 774 626
info@oveckarna.cz

Přihlaste se k odběru novinek

Top