Nakupte po telefonu, jsme on-line
+420 576 776 776 (8.00–19.00)
Menu

Členství v Ovečkárně vám přinese spoustu výhod

O každého člena naši ovčí rodiny se hezky staráme a poskytujeme mu výhody v podobě pravidelné slevy na nákup nebo dopravy zdarma již od 999 Kč.

Chcete být členem naší ovčí rodiny?

  1. Zaregistrujte se. Vyplňte formuláře nebo se registrujte pomocí svého facebookového nebo gmailového účtu. Propojení je bezpečné, rychlé a můžete jej kdykoli zrušit. Díky tomuto bezpečnému a rychlému propojení, vám odpadne přihlašování při každé návštěvě Ovečkárny.

  2. Přihlašte se k odběru newsletteru. Toto je důležitý bod. Až budete vyplňovat registrační formulář, nezapomeňte zaškrtnout políčko "Chci newsletter". Nechceme vás spamovat, ale jen díky vašemu souhlasu vám můžeme posílat nabídku na míru a výhody pro vás plynoucí z registrace. Nebo se přihlašte k odběru zde: https://www.oveckarna.cz/vyhody-registrace-newsletter/

  3. Už máte téměř hotovo. Registraci odešlete a nezapomeňte být při každém nákupu přihlášení. Jen tak budete moct čerpat členské výhody.

Výhody, které si zamilujete

  1. Členská cena. Jako člen ovčí rodiny po přihlášení budete moct nakupovat všechny výrobky o 5 % levněji.

  2. Doprava zdarma od 999 Kč. Členům stačí nakoupit za tisícovku a dopravu platíme my! Pro neregistrované je doprava zdarma až od 1799 Kč.

  3. Jednoduché vrácení zboží. Díky přihlášení budete mít přístup do historie svých objednávek. Když budete potřebovat nějaké zboží vrátit či reklamovat, nemusíte hledat doklad ani objednávku v e-mailu. Stačí pár kliknutí a my se hned dozvíme, co se stalo. Zboží navíc můžete přes Zásilkovnu odeslat zdarma.

  4. Budete první, kdo to ví. Každý rok chystáme novou kolekci huňatých výrobků, připravujeme výprodej nebo rozdáváme slevy. A vy budete první, komu o tom napíšeme.