Nakupte po telefonu, jsme on-line
+420 576 776 776 (8.00–19.00)
Menu

O nás

Historie

Naše společnost působí na trhu od roku 2010 a zabývá se prodejem výrobků z ovčí vlny a přírodní kosmetiky. Všechny naše výrobky podléhají přísným normám kvality Evropské unie pro kojence. Všechno zboží je opatřeno certifikátem pravé ovčí vlny.​

Všechny naše výrobky z ovčí vlny Merino jsou opatřeny světovými certifikáty OEKO-TEX a Woolmark.

Jestliže Vás naše zboží zaujalo, můžete navštívit naši kamennou prodejnu, nebo se můžete blíže informovat na čísle
tel + 420 576 776 776.

MÁME OTEVŘENO
Provozovna (Kamenná prodejna):

Masarykova 1106
Zlín 763 02

Otevírací doba:
Po - Pá od 9.00 do 17.00 hodin
So  od 9.00 do 11.00 hodin

Obchod je  bezbariérový a lze k nám přijet trolejbusy číslo 2 nebo 6.

 

Proč ovčí vlnu ?

Výrobky z ovčí vlny mají výbornou termoregulační a hydroregulační schopnost - je to vlastnost, nazývaná tzv. suché teplo (proto bača chodil v kožuchu aj v létě). :o)

Díky konstantní teplotě a vlhkosti jsou vhodné i pro astmatiky, suché teplo chrání před roztoči, díky prohřívací schopnosti výrobky snižují bolestivost a naopak zvyšují pohyblivost kloubů, svalů a šlach, díky čemuž je ocení především  revmatici.

Pokud uznáváte patogenní a geopatogenní zóny tak ovčí vlna je pro Vás ta pravá ! Ovčí povlečení (levnější varianta oproti Kokosové matraci) dokáže vyrušit všechny negativní zóny a tím snižuje riziko rakoviny a dalších namocí propojených s touto problematikou. Tuto vědu náš obchod vnímá neutrálně a opírá se především o pravdivé zkušenosti našich zákazníků.

Nabízíme

Nabízíme vysoce kvalitní české i světové oblečení a doplňky z ovčí vlny merino. Od české tradiční značky Vlnka nabízíme ponožky, vlněné papuče, vesty a ložní soupravy z ovčí vlny merino.

Kama je taktéž českým výrobcem, zaměřeným na vlněné čepice, deky a norské svetry merino. 

Ortovox je colosvětově populární značka, především mezi vrcholovými sportovci. Funkční oblečení Ortovox v naší nabídce je určeno pro zimní extrémní outdoor sporty.