Nakupte po telefonu, jsme on-line
+420 576 776 776 (8.00–19.00)
Menu

My z ovečkárny

Doporučujeme

Milí přátelé oveček, přinášíme vám prémiové výrobky z merina a dalších přírodních materiálů. Nechte se hýčkat oblečením, zdravotní obuví, huňatou dekou i přírodní kosmetikou od českých výrobců.

Čepice

U nás v Ovečkárně velmi oblíbené pletené čepice se severským vzorem od české značky KAMA a dále od tradiční české značky Vlnka. Použitá nejjemnější merino vlna vás udrží v dokonalém teple, protože jak je známo, největší ztráta tepla je právě hlavou a proto je důležité čepici mít jakmile klesnou teploty k nule. A vybere si opravdu každý, protože variant je hned několik. Čepice s kšiltem, oceníte při sportu. Kukly, aby jste chránili před zimou krk a část tváře. Čepice na běžky a čelenky na turistiku.

Číst dále

Filtr

Velikost oblečení

Pohlaví

Barva

Styl

Materiál

Výrobce

Vnitřní vrstva

Cena (329-1 990 )

Štítky

372 produktů

Merino vlna má skvělé termoregulační vlastnosti a vytváří takzvané suché teplo, které zajistí, že i pokud se spotíte, stále se budete cítit komfortně, protože přebytečnou vlhkost vlna absorbuje a postupně uvolní do ovzduší. Zimní čepice od KAMA jsou prostě skvělé a to i jako dárek, který zaručeně potěší.