Merino termo prádlo

(8)
Merino termo prádlo

V sekci Termo prádlo Merino Vám nabízíme ty nejlepší kousky funkčního podvlékacího oblečení Merino Pure 185 sportovní značky Ortovox. Jedná se o oblečení vhodné pro zimní sporty, ale i pro každodenní nošení. Materiál, ze kterého je toto oblečení ušito je ovčí vlna Merino z ovcí, chovaných v Tasmánii. Využitá Tasmánská vlna skvěle reguluje teplotu lidského těla a spolehlivě odvádí pot od pokožky. Vrcholoví sportovci, pořádající horské tůry oblékají především podvlékací prádlo zn. Ortovox, jelikož má vysoce hygienické a antibakteriální vlastnosti. Tasmánská vlna při nízkých teplotách zahřeje a spolehlivě udrží teplo. Při náhlém oteplení nebo při náročném výkonu naopak příjemně chladí a spolehlivě odvádí vlhkost od těla, kterou vypařuje do ovzduší. Námi nabízené Termo prádlo je velmi odolné vůči poškození a opotřebení. 

Přes 30 let vyrábí Ortovox oblečení a doplňky pro freeridery, horské vůdce a další nadšence do zimních sportů. Tzn, že oblečení je testováno v těch nejdrsnějších horských podmínkách a právě proto se jedná o prémiovou sportovní značku.
Oblečení Ortovox používá Horská služba v Rakousku, Středisko lavinové prevence v Tyrolsku a Horská služba České republiky.

 


Vyberte podkategorie Merino termo prádlo :