Zimní bundy

(5)

Bundy v naší nabídce jsou vyrobeny z materiálu Swisswool májí dokonalou regulaci vlhkosti a teploty, perfektní izolační vlastnosti a velmi dobrou sbalitelnost. V této bundě se budete cítit komfortně i při častých změnách intenzity aktivity.
Vlna má schopnost absorbce vlhkosti o objemu až 35% svojí váhy bez toho, aby byla vlhká. Swisswool má velmi dlouhou životnost bez změny izolačních vlastností. Na oblečení z vlny oceníte výbornou termoregulaci, skvělý odvod vlhkosti a prodyšnost. Swisswool pochází z ovcí ze švýcarského Wallisu. Vlna je tu vykupovaná za FAIR-TRADE cenu a následně v rakouských alpách ekologicky zpracovávaná.

Swisswool po provlhnutí hřeje, což oceníte např. na zádech pod batohem během zimních túr. Výborný odvod vlhkosti, termoregulace a prodyšnost Vám přijdou vhod při náročných aktivitách jako je skialpinismus, turistika či lyžování. Dokonalý povrchový materiál s membránou z polyamidu s ripstop úpravou má navíc vysokou odolnost proti mechanickému poškození.

Přes 30 let vyrábí Ortovox oblečení a doplňky pro freeridery, horské vůdce a další nadšence do zimních sportů. Tzn, že oblečení je testováno v těch nejdrsnějších horských podmínkách a právě proto se jedná o prémiovou sportovní značku.
Oblečení Ortovox používá Horská služba v Rakousku, Středisko lavinové prevence v Tyrolsku a Horská služba České republiky.


Zobrazení
Třídit podle:
Výrobků na stranu:
 Název Cena
24 48
Předchozí Další
 Název Cena
24 48
Předchozí Další