Nákup po telefonu
+420 576 776 776 (8.00–19.00)
info@oveckarna.cz
Menu

Prostěradla

Vlněná ovčí prostěradla představují tu nejvyšší možnou kvalitu v oblasti přírodních lůžkovin. Výjimečné jsou především z hlediska složení 100% merino vlny, díky které jsou podložky velmi jemné, dodávající lidskému spánku pocit nadstandardu. Doporučujeme je na celoroční užití. Výhodou je, že ovčí vlna v zimě hřeje a v létě chladí

 

Číst dále

Filtr

Velikost Lůžkovin

Určení

Vnitřní vrstva

Cena (599-1 999 )

Kampaň

7 produktů

Merino vlna je materiál, získán střižením mladých australských oveček, kdy je ovčí vlna nejjemnější a dosahuje té nejvyšší možné kvality. Nemusíte se obávat nežádoucího pocitu kousavosti, ovčí merino nekouše ani nedráždí lidskou pokožku. Předností tohoto materiálu je termoregulační vlastnost, což znamená schopnost regulovat optimální teplotu těla a současně dokáže odpařovat jakoukoliv přebytečnou vlhkost do ovzduší.

Pro zdravý spánek vřele doporučujeme naše ovčí prostěradla, které snižují napětí, bolest a v neposlední řadě odstraňují kladné ionty, které škodí našemu organismu a způsobují únavu či bolest hlavy. Podložka je na každém ze čtyř okrajů, opatřena gumovými úchyty, které zajistí pevné přichycení k matraci. Nabízené ložní produkty jsou od české značky Vlnka. Prostěradla mají certifikáty Woolmark a OEKO-TEX.