Nákup po telefonu
+420 774 774 626 (8.00 - 19.00)
info@oveckarna.cz
Menu

Naše společnost působí na trhu od roku 2010 a zabývá se prodejem výrobků z ovčí vlny a přírodní kosmetiky.Všechny naše výrobky podléhají přísným normám kvality Evropské unie pro kojence ! Tudíž všechno zboží je opatřeno  certifikátem pravé ovčí vlny.

Nabízíme vysoce kvalitní české i světové oblečení a doplňky z ovčí vlny merino. Od české tradiční značky Vlnka nabízíme ponožky, vlněné papuče, vesty a ložní soupravy z ovčí vlny merino.

 

Kama je taktéž českým výrobcem, zaměřeným na vlněné čepice, deky a norské svetry merino. 

 

     

Ortovox je colosvětově populární značka, především mezi vrcholovými sportovci. Funkční oblečení Ortovox v naší nabídce je určeno pro zimní extrémní outdoor sporty. 

Všechny naše výrobky z ovčí vlny merino, jsou opatřeny světovými certifikáty OEKO-TEX a Woolmark.

Proč ovčí vlnu ? 

Výrobky z ovčí vlny mají výbornou termoregulační a hydroregulační schopnost - je to vlastnost, nazývaná tzv. suché teplo (proto bača chodil v kožuchu aj v létě). :o)

Díky konstantní teplotě a vlhkosti jsou vhodné i pro astmatiky, suché teplo chrání před roztoči, díky prohřívací schopnosti výrobky snižují bolestivost a naopak zvyšují pohyblivost kloubů, svalů a šlach, díky čemuž je ocení především  revmatici.

Pokud uznáváte patogenní a geopatogenní zóny tak ovčí vlna je pro Vás ta pravá ! Ovčí povlečení (levnější varianta oproti Kokosové matraci) dokáže vyrušit všechny negativní zóny a tím snižuje riziko rakoviny a dalších namocí propojených s touto problematikou. Tuto vědu náš obchod vnímá neutrálně a opírá se především o pravdivé zkušenosti našich zákazníků. 

Jestliže Vás naše zboží zaujalo, můžete navštívit naši kamennou prodejnu, nebo se můžete blíže informovat na čísle
tel + 420 774 774 626
 

Provozovna (Kamenná prodejna): 
Masarykova 1106  
Zlín 76320

Otevírací Doba   Po - Pá od 9.00 do 17.00 hodin  , Sobota od 9.00 do 11.00 hodin Letní období 
Obchod je  bezbariérový a lze k nám přijet  trolejbusem číslo 2,6.