Nakupte po telefonu, jsme on-line
+420 576 776 776 (8.00–19.00)
Menu

Pro zdravý spánek prošívané přikrývky merino Vlnka

Pro zdravý spánek prošívané přikrývky merino Vlnka

Ovčí vlna merino = prvotřídní kvalita 

  • Ovčí vlna merino je přírodní materiál, který se získává střižením mladých australských ovcí. Právě v této fázi, je ovčí vlna nejjemnější a dosahuje velmi vysoké kvality. Lůžkoviny produkují suché teplo, což znamená, že velmi příznivě působí na revmatismus, ledviny a močové cesty. Díky antibakteriální vlastnosti ovčí vlna téměř nepohlcuje prašnost, tudíž jsou lůžkoviny vhodné i pro alergiky a kojence.

 

 

 

Pro zdravý spánek prošívané přikrývky merino Vlnka

Rozdíl mezi ovčí dekoprošívanou přikrývkou

  • Do nedávna, byly ve velké oblibě, jen klasické deky s ovčí vlnou na povrchu. Ty se od prošívaných přikrývek liší, především formou zpracování. Ovčí vlna na povrchu není kousavá, ale zaručuje jemnou masáž nervových zakončení pokožky. Naopak ovčí prošívané přikrývky jsou vyrobeny z povrchové části jemným bavlněným sypkem, kdy ovčí vlna je uvnitř přikrývky. Tato varianta je skvělá, už jen z důvodu jednodušší manipulace a možnosti přikrývku povlékat, jak je spousta z nás zvyklých. Pozor ale, rozhodně se nemusíte obávat funkčnosti. Ovčí vlna intenzivně hřeje a propůjčuje své vlastnosti  i v případě, že je přikrývka povlečená.

 

 

Proč si nedopřát pocit, jako v BAVLNCE

  • K pohodlnému a především zdravému spánku, můžeme vřele doporučit naše prošívané přikrývky Vlnka s ovčí vlnou uvnitř, pocházející z české výroby. V naší nabídce, naleznete speciální varianty těchto lůžkovin pro zimní a letní období. Povrchový materiál je vždy tvořen smetanovou sýpkovinou. Prošití u přikrývek je vytvořeno do čtverců s drobným okrajem. Díky tomu, je výplň z ovčí vlny merino stabilní, neshrnuje se a napomáhá k snazší manipulaci a tvárnosti. Mysleli jsme i na děti, proto můžete zakoupit ovčí lůžkoviny i v dětské variantě.

 

 

  • Vyrobeno v České republice

  • Zajisté oceníte, že přikrývky od značky Vlnka jsou vyrobeny v ČR, za pomoci novodobých technologií a postupů. U ovčích lůžkovin je výhodou, že jsou vhodné pro celoroční užití, jelikož v zimě hřejí a v létě mají schopnost téměř chladivou. Zakoupením tohoto výrobku, podpoříte českého výrobce. 

 

 

Pro zdravý spánek prošívané přikrývky merino Vlnka

My z Ovečkárny vám doporučujeme

Přečtěte si dále