Nákup po telefonu
+420 576 776 776 (8.00–19.00)
info@oveckarna.cz
Menu

Vlněné ponožky

Mezi zákazníky jsou velmi oblíbené merino vlněné termo ponožky a podkolenky, které jsou známé především svými vysoce hřejivými vlastnostmi. Od české značky Vlnka nabízíme široký výběr ponožek z ovčí vlny zpracovaných z přírodního merino materiálu. Jedná se o vlněné ponožky a podkolenky speciálně vyrobeny se záměrem pro různorodé využití. Nalezete tedy vlněné ponožky merino sportovní, pracovní a zdravotní vhodné pro starší osoby.

 

Číst dále

Filtr

Velikost dětské

Velikost

Určení

Barva

Činnost

Výrobce

Cena (80-1 125 )

Kampaň

34 produktů

Od značky KAMA jsou zde teplé merino podkolenky, které jsou svými termoregulačními schopnostmi vhodné na běžné nošení, ale i na lyže. Ortovox nabízí merino teplé vlněné ponožky i podkolenky vhodné pro vysoce náročné zimní aktivity

Merino vlna je materiál, získán střižením mladých australských ovcí, kdy je ovčí vlna nejjemnější a dosahuje té nejvyšší možné kvality. Nemusíte se obávat nežádoucího pocitu kousavosti, ovčí výrobky jsou zpracovány tak, aby byly vysoce šetrné, a především nedráždivé v kontaktu s lidskou pokožkou. Předností tohoto materiálu je termoregulační vlastnost, což znamená schopnost regulovat optimální teplotu těla a současně dokáže odpařovat jakoukoliv přebytečnou vlhkost do ovzduší. Materiály jsou antibakteriální a vhodné i pro alergiky.