8045x přečteno
PřečístKuchyňská utěrka z egyptské bavlny 3 ks béžová
289 Kč
💗 Radost pro vaše milované - s kódem LASKA sleva 15 % na nezlevněné kousky při nákupu nad 999 Kč
Lokální a udržitelná výroba
Doprava zdarma od 1 999 Kč
Až 60 dní na vrácení od 49 Kč
Objednejte si i telefonicky
Při vaření potřebujeme vždy mít jednu po ruce, a v zásobě jich máme celou hromádku, protože se tak často špiní. Řeč je samozřejmě o kuchyňské utěrce, nezbytné pracovní pomůcce do kuchyně. V balení bavlněných utěrek najdete tři kusy utěrek ve stejné barvě.
S kódem LASKA extra 15% sleva. | Aktivovat
Doprava zdarma
od 1 999 Kč
Zboží nám můžete
zdarma vrátit až do 30 dnů
Při vaření potřebujeme vždy mít jednu po ruce, a v zásobě jich máme celou hromádku, protože se tak často špiní. Řeč je samozřejmě o kuchyňské utěrce, nezbytné pracovní pomůcce do kuchyně. V balení bavlněných utěrek najdete tři kusy utěrek ve stejné barvě.
Utěrky jsou praktické a často dokonce nezbytné při vaření i pečení. Utíráme si do nich ruce od vody i potravin, pomáhají nám bezpečně manipulovat s horkými hrnci nebo pekáči, a když se něco omylem vylije na pracovní desku, utěrka rychle zachrání situaci. Při takovém vytížení je potřeba využít kvalitní, pevné materiály, které ale zároveň dobře sají vlhkost a vydrží praní na vysoké teploty.
Tento produkt je vyroben v České republice.
Materiál: 100% egyptská bavlna
Rozměr: 50 x 70 cm
Údržba bavlněné látky je snadná, můžete ji bez obav dát do automatické pračky nebo ji vyprat v ruce. Vždy se řiďte podle pracích symbolů na výrobku nebo na jeho obale. Pokud si nejste teplotou praní jistí, na našem e-shopu najdete tuto informaci také v popisku produktu.
Pro delší životnost bavlněných výrobků doporučujeme snížit počet otáček automatického programu při praní a sušit prádlo na nízkou teplotu, aby se vlákna nesrážela.
Barva | Bílá, Béžová |
Značka | Sleep Well |
Materiál | Bavlna (100%) |
U nás si objednáte
i telefonicky
© 2025 Oveckarna.cz | Czech Wool company s.r.o | Nastavení cookies | Zásady zpracování osobních údajů | Souhlas se zpracováním osobních údajů | Shop máme od wpj.cz
Získáte tyto a další výhody
Mohlo by se vám hodit
Balíkovna | v pondělí 17. 2. |
Balíkovna na adresu | v pondělí 17. 2. |
PPL výdejní místa | v pondělí 17. 2. |
PPL kurýr | v pondělí 17. 2. |
Zásilkovna | v pondělí 17. 2. |
GLS kurýr | v pondělí 17. 2. |
Osobní odběr Zlín-Prštné, OC Albert | v sobotu 15. 2. |
Osobní odběr Praha, Národní 37 | v pondělí 17. 2. |