Nakupte po telefonu, jsme on-line
+420 576 776 776 (8.00–19.00)
Menu

Zachovejte klid a nohy v teple

Zachovejte klid a nohy v teple

ZAČNĚTE LEDEN S NEJOBLÍBENĚJŠÍMI PRODUKTY ZA ROK 2020 A MĚJTE NOHY V TEPLE!

Rok 2021 právě začal a zvláště nyní je velice důležité zůstat v teple a chránit si své zdraví. Ideální ochranou je zůstat v pohodlí a s nohama v teple. My v Ovečkárně víme, že není lepšího hřejivého a přírodního materiálu než ovčí vlna, která se postará o příjemnou atmosféru i vaše zdraví. Není nad to si zalézt do teploučkých pantoflí a nechat se hýčkat příjemnou ovčí vlnou. Nejenže udrží ideální teplotu těla, ale postará se i o měkký došlap a dodá kýžený pocit luxusu. Užívejte si úžasný hřejivý pocit díky kombinaci vlněných ponožek a obuvi z ovčí vlny.

Kategorii obuvi v Ovečkárně dělíme na pantofle, papuče a bačkory, mezi kterými jsou zařazeny velmi známé důchodky i modernější válenky. Oba dva typy obuvi jsou varianta příjemných hřejivých zimních bot, která vás výborně ochrání před ranními mrazíky. Vyberte si tu, která bude vaše nožky hýčkat nebo se nechte inspirovat nejoblíbenějšími produkty vás, našich zákazníků.

NEJOBLÍBENĚJŠÍ PRODUKTY V OVEČKÁRNĚ

zimní obuv s ovčí vlnou

ZIMNÍ OBUV A VLOŽKY

Mezi nejoblíbenější produkty z Ovečkárny patří zajisté vložky do bot s ovčí vlnou, které zachrání leckteré chodidlo od chladu a dají se upravit na velikost bot.

Z kategorie obuvi patří k oblíbeným produktům jistě výše zmíněné důchodky, které jsou tradiční obuví již po desetiletí. V Ovečkárně je najdete v dámském a pánském provedení. Disponují protiskluzovou podrážkou a hřejivým vlněným vnitřkem. Navíc jsou důchodky dostatečně široké v oblasti kotníků, takže je nazujete i s oteklými chodidly.

Modernější a zároveň vyhledávanější obuví, převážně u mladší generace, jsou prostorné válenky s ovčí vlnou. V těchto prostorných zimních botách si budete užívat pohodlí, i pokud máte širší chodidlo. 

Máte raději nižší obuv? Pak se vám zalíbí elegantní provedení zimní kotníkové obuvi ve zlaté barvě s beránkem - Lucie nebo Báry. Liší se od sebe výškou. O něco málo nižší Báry jsou díky gumičce pevnější v oblasti kotníku, za to však méně vhodné pro opuchlé chodidlo.

BAČKORY A CAPÁČKY

Není nad pohodlí doma u krbu nebo u televize. Při této činnosti nesmí chybět TV bačkory, které patří zaručeně mezi nejteplejší variantu domácí obuvi. Jsou oblíbené napříč generacemi. Domácí pohodu si v nich užívají mladí i starší. V dětské variantě jsou známé jako capáčky. Botičky miminko zahřejí i venku díky povrchu z odolné broušené kůže a podšívky z ovčí vlny.  

PANTOFLE A PAPUČE

V neposlední řadě se mezi oblíbenou obuv řadí domácí pantofle a papuče a jsou velkou kategorií. Najdete zde hned několik různých druhů a většina z nich jsou taktéž vhodné i pro osoby s oteklými chodidly nebo pro ty, kteří mívají problém najít vhodnou obuv. Teplé vlněné pantofle získali srdce nebo spíš nohy všech věkových kategorií. Mezi nejoblíbenější domácí obuv patří například otevřené vlněné pantofle nebo naše novinka z roku 2020 Salašky.

V roce 2020 jsme rozšířili sortiment o pestrobarevné filcové papuče a filcové papuče s ovčí vlnou, které jste velmi rychle oblíbili. Tyto pantofle najdete také v kategorii domácích bačkor.

Papuče s ovčí vlnou

OBLÍBENÉ PRODUKTY Z OBUVI

V roce 2020 naše zákazníky oslnila obuv, kterou lze nosit celoročně a je nenajdete ji jen tak někde. Možná už tušíte, že mluvíme o našich oblíbených dřevácích, které jsme v roce 2020 pro vás rozšířili o mnoho vzorů a barev.

Mezi novinky roku 2020 patřily taktéž oblíbené pantofle zvané Trepky, které si získaly oblibu hlavně u mladé populace. Tuto stylovou obuv navíc vyrábíme pro Vás přímo u nás ve Zlíně pod značkou Vlnka.  

Na jaro 2021 pro vás chystáme několik dalších novinek, tak věříme, že zůstanete s námi a necháte se překvapit. 

RÁDI BYSTE MĚLI TYTO NEBO JINÉ PRODUKTY VÝHODNĚJI?

Produkty z ovčí vlny

Kdo by nebyl potěšen, když něco dostane? Nás v Ovečkárně velice těší, když můžeme druhým něco darovat a udělat jim tím radost. Proto bychom vás rádi odměnili za vaši věrnost a pozvali k nám do rodiny. Jako členové ovčí rodiny můžete získat obuv nebo i jiné produkty s 5% slevou a výhodnější cenou na dopravu zdarma. Mimo jiné určitě oceníte snadný přístup do systému pro rychlé a jednoduché vrácení zboží. Tyto výhody ovčí rodiny získáte pod následujícím odkazem. 

Přečtěte si dále